Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnes mám pro tebe recenzi nových Avon rtěnek s název Epic Lip. Pokud miluješ rtěnky stejně jako já, určitě budeš mít radost.

Nové rtěnky od Avonu za pár kaček!

avon - 4
zdroj: Archiv blogerky avon - 4
aktualizováno 25.03.2018, 00:00 | 25.03.2018, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Dnes mám pro tebe recenzi nových Avon rtěnek s název Epic Lip. Pokud miluješ rtěnky stejně jako já, určitě budeš mít radost.

Jedná se o rtěnky, které propůjčí rtům barvu v jednom tahu. Barva má být intenzivní, neuvěřitelně dlouhotrvající a rtěnka má povrch rtů vyhladit. A co si myslím já? Je tomu opravdu tak. Zvláště můj odstín Nude Attitude moc krásně kryje. Fialový a červený odstín je slabší, nicméně rtěnku lze bez problému vrstvit. Odstíny jsou matné bez perletě. Konzistence je mimořádně příjemná – máslová. Výdrž považuji za slušnou, vydrží bez problému zhruba 6 hodin.

 

V nabídce je 17 úžasných odstínů! Já mám odstíny Nude Attitude, Red Extreme a Temptress. Nejméně se mi líbí asi červený odstín. Červená je na mě až moc světlá, jsem milovnice opravdu sytě rudých rtů. Nicméně každý den nosím úplně jinou rtěnku a určitě i na tuhle přijde nálada. Nebojím se ani dokonce borůvkových rtů. Korektorová barva na mně není až tak nevýrazná, mám přirozeně dost syté rty.

 

avon - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Nude Attitude

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

9 faktů, které jsi nevěděla o červených rtěnkách
Víš, kolik kilogramů rtěnky sní průměrná žena za život?
5 tipů, aby tvá rtěnka vydržela celý den

 

avon - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Red Extreme

 

avon - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Temptress

 

Běžná cena rtěnky je 199,- Kč, nyní však pouze 129,90,- Kč!


Jaké jsou Tvé nejoblíbenější odstíny rtěnek?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •