Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Mám pro tebe novinky, mezi kterými si, troufám říct, vybere téměř každá. Jsi napjatá, o co jde? Čti dále a dej mi vědět dole v komentářích, zda jsem měla pravdu.

Novinky od Maybelline! Vybereš si mezi nimi také?

maybelline - 1
zdroj: Archiv blogerky maybelline - 1
aktualizováno 04.05.2018, 00:00 | 04.05.2018, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Mám pro tebe novinky, mezi kterými si, troufám říct, vybere téměř každá. Jsi napjatá, o co jde? Čti dále a dej mi vědět dole v komentářích, zda jsem měla pravdu.

Maybelline řasenka Total Temptation

 

S řasenkou se dá krásně vrstvit, lze tedy docílit jak přirozených řas, tak i výrazných. Tuto vlastnost oceňuji. Kartáček má v podstatě klasický a ten je přece vždy sázka na jistotu. Řasy jsou pěkně pročesané.

 

maybelline - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Moc se mi líbí růžové balení – mimochodem bylo by hodně zvláštní, kdyby se mi nelíbilo něco růžového. Jako tečka za povedeným balením je vůně řasenky. Voní po kokosu a vanilce, vůně není výrazná a je to pro mě příjemné zpestření. Cena řasenky je od 220 Kč.

 


Maybelline rtěnky COLOR sensational Powder Matte/Ultra Matte rtěnky

 

Jedná se o nejkrásnější rtěnky, co jsem kdy měla! Matné rtěnky známe především v tekuté verzi, tyto klasické ale rty nevysušují a jsou daleko příjemnější. Výdrž je slušná, pohybuje se okolo 5 hodin. Krycí schopnost je na jedničku.

 

maybelline - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Zamilovala jsem se především do odstínů! Takové mi ve sbírce chyběly, jsou to pro mě odstíny opravdu ještě neokoukané a možná právě v tom spočívá to kouzlo očarování. Cena se pohybuje okolo 160,- Kč.

 

maybelline - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Maybelline rozjasňovač Master Chrome

 

Miluji veškeré pudrové produkty, které mají v textuře nějaké ražení a vůbec bez rozjasňovačů bych to nebyla já, takže hurá do testování.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Která řasenka je lepší?
6 žhavých novinek od Maybelline
Inspiruj se módou a líčením z New Yorku

 

Mimochodem víš, kde všude rozjasňovač aplikovat? Nanáší se pouze na vystouplé části obličeje tak, aby to vypadalo, že tvá pleť pouze svým leskem odráží světlo. Štětcem opisuj tvar písmena C po linii lícních kostí až kousek ke spánku. Vůbec se neboj ho přidat i pod obočí a přímo k vnitřnímu koutku. Na vnitřní koutek já často zapomínám, přitom je to jedno z nejkrásnější míst, kde rozjasňovač můžeš nanést. Pomocí tohoto produktu vzbudíš dojem, že jsi odpočatá a zkrátka budeš vypadat ještě o něco krásněji.

 

maybelline - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Růžovozlatý rozjasňovač má střední pigmentaci, která z rozjasňovače nedělá nic, co by bylo na tvářích nepřirozené. Mám odstín 050, který má v sobě téměř až bílý lesk, ale neřekla bych, že by měl sedět pouze studenému typu. Bude to asi tím, že hází opravdu všechny možné odlesky, jak teplé i studené. Co se týká aplikace, tak ta je v pořádku, produkt není prášivý a na obličeji vydrží dlouho. Cena na Notino.cz je 229 Kč.


Maybelline korektor FIT me!

 

Korektor jsem dostala v nejsvětlejším odstínu (05 Ivory) a za to jsem moc ráda! Maskuji s ním kruhy pod očima a zároveň je možné pomocí něj i obličej konturovat, protože odstín je opravdu extrémně světlý.

 

maybelline - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

Korektor má klasické balení s houbičkovým aplikátorem. Krycí schopnost je vysoká, a dokonce na tvářích vydrží opravdu dlouho. Není hutný, a tak konečný dojem působí pěkně. Cena korektoru je od 120 Kč.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •