Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnes se spolu koukneme na novinky od L’Oréal Paris, tak doufám, že máš ráda tekuté rtěnky, konturovací a rozjasňovací tužky na rty a nakonec něco, čemu se říká barva na oči!

Novinky od značky L'Oréal aneb víš, co je to barva na oči?

loreal - 1
zdroj: Archiv blogerky loreal - 1
aktualizováno 01.04.2018, 00:00 | 01.04.2018, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Dnes se spolu koukneme na novinky od L’Oréal Paris, tak doufám, že máš ráda tekuté rtěnky, konturovací a rozjasňovací tužky na rty a nakonec něco, čemu se říká barva na oči!

L’Oréal Paris Lip Paint – tekutá rtěnka s matným efektem

 

Balení považuji za neskutečně krásné! Konečně je tu něco jiného. Rtěnka má klasický pěnový aplikátor, který je heboučký a dost huňatý. Hůře však vykresluje kontury rtů. Velké plus za mě produkt dostává za ovocnou vůní, a dokonce i příchuť. Pozor, obě tyto ovocné složky jsou výrazné, někomu to určitě může být až nepříjemné. Konzistence je našlehaná, která je po celu dobu nošení cítit. Rtěnka nezasýchá, tudíž se obtiskuje. Vydrží pouze pár hodin. Na druhou stranu rty nevysušuje a je velmi příjemná. Pokud hledáš matnou rtěnku, která bude na rtech jako hedvábí a neapeluješ na dlouho výdrž, mohu jen doporučit. Cena na Notino.cz je 171,- Kč.

 

loreal - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Dalo by se říct, že rtěnky s tekutou konzistencí v sobě spojují ty nejlepší vlastnosti běžných rtěnek a lesků na rty. Jejich hlavní výhoda je v tom, že díky koncentrovanému množství barevných pigmentů většinou stačí nanést jen jednu vrstvu a barva přitom vydrží dlouho.

 

loreal - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaká je doopravdy diskutovaná novinka v drogerii?
Recepty pro neodolatelné rty
Žhavé kosmetické novinky

 

loreal - 4
(Foto: Archiv blogerky)


L’Oréal Paris Infallible Eye Paints – barva na oči

 

Dále tu mám tekutou oční barvu. Balení obsahuje špičatý pěnový aplikátor, se kterým se výborně pracuje. Konzistence barvy je heboučká a pigmentace naprosto skvělá. Produkt lze využít na malování linek i na odvážně líčení, a to tak, že barvu aplikuješ po celém víčku a zastavíš se u záhybu. Já tyto barvy využívám na klasické kouřovky. Trochu jsem se bála, jestli to vůbec bude možné a čekalo mě příjemně překvapení. Kouřovky s tímto produktem jsou hračka, odstíny do sebe lze snadno vmíchat a taktéž se lehce vklepávají do ztracena. Cena se pohybuje okolo 200,- Kč.

 

loreal - 5
(Foto: Archiv blogerky)


L’Oréal Paris Infallible Longwear lip liner – konturovací tužka a rozjasňovač

 

Dále můj kosmetický stůl obohatila jedna konturovací tužka a rozjasňovač na rty. Konturovací tužka je úžasně pigmentovaná a výdrž je perfektní. Rozjasňovač na rty se mi moc líbí, ale je to takový detail, že na něj často zapomenu. Nicméně na fotky či na větší událost je přímo nutností. Tento je moc povedený. Celkově tyto tužky hodnotím moc dobře. Jako menší mínus beru pouze složitější ořezávání plastového obalu. Cena je okolo 130,- Kč.

 

loreal - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

loreal - 7
(Foto: Archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •