Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každou sezónu se nosí úplně něco jiného, jedno je ale jisté, červená je klasika, kterou nebudeme nikdy moc obviňovat z toho, že už se nenosí.

Vděčná i věčná červená manikúra – 5 rudých laků, které stojí za vyzkoušení!

Lak na nehty - 5
zdroj: Thinkstockphotos Lak na nehty - 5
aktualizováno 16.02.2017, 00:00 | 16.02.2017, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Každou sezónu se nosí úplně něco jiného, jedno je ale jisté, červená je klasika, kterou nebudeme nikdy moc obviňovat z toho, že už se nenosí.

Najít ideální červený lak je mnohokrát běh na dlouhou trať. Může se stát, že červená je příliš světlá, do oranžova.., nebo hůře lak dobře nekryje a se rychle odlupuje. Proto přináším seznam následující laků, s kterými nelze šlápnout vedle.

 

OPI Coca-Cola

 

Značka OPI je legendární. Laky mají perfektní štětečky, poměrně rychle zasýchají a dobře kryjí už v první vrstvě. Jedinou slabinou je průměrná výdrž laku, při této značce bych očekávala vyšší.

  

Dior Vernis

 

Přepychový flakonek, ve kterém se skrývá dlouhotrvající červená barvička. Menší nedostatek je samozřejmě cena, ovšem za tradiční značku a luxus je třeba si připlatit.

  

Rimmel 60 Seconds By Rita Ora

 

Levná varianta červeného laku, která ovšem dokáže předčít i luxusnější značky. Co od laku vyžaduješ? Rychle zasychání, kvalitní štěteček a krytí v první vrstvě? Tento lak tvé požadavky jednoznačně splní.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tipy pro delší výdrž laku na nehty
Lak na nehty ve spreji a další vychytávky pro dokonalé nehty
Velká recenze laků na nehty

 

Chanel Le Vernis

 

Která z nás by doma nechtěla Chanel? Laky Chanel mají propracované balení, hrdlo lahvičky je postupně zúženo, aby barvy na štětečku nebylo přebytek. Lak má v lahvičce oblíbenou kuličku, která zajištuje promíchání laku.

  

Max Factor Max Effect

 

Dražší drogérkový lak, který ovšem lakuje naprosto úžasně. Jeho nespornou výhodou je rychle schnutí a lehce nadprůměrná výdrž, která se pohybuje okolo 4 dnů.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •