Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každou z nás určitě zajímá, co si o nás ostatní myslí, hlavně kluci. Chceme se líbit, ale občas to přeháníme a řešíme na sobě věci, kterých si ostatní ani nevšimnou.

Co mají kluci nejraději na holkách a co ne

Polibek
zdroj: oficiální zdroj Polibek
aktualizováno 13.01.2016, 00:00 | 13.01.2016, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Každou z nás určitě zajímá, co si o nás ostatní myslí, hlavně kluci. Chceme se líbit, ale občas to přeháníme a řešíme na sobě věci, kterých si ostatní ani nevšimnou.

Co si o nás doopravdy kluci myslí? Co se jim na nás líbí a co se jim naopak nelíbí? Vyzpovídala jsem pro tebe pár kluků a třeba tě překvapí odpověď některých z nich.

 
Pavel (18 let)
,,Holku sice nemám, ale i tak si hodně všímám holek okolo mě. Spíš mě zaujmou typy holek, které jsou zajímavé bez nějakých líčidel, mají výrazné oči samy o sobě, mají plné výrazné rty, dlouhé husté vlasy, to je podle mě ideál. Co se týče oblečení, moc to neřeším. Nemusím u holek velké výstřihy, spíš si všímám jaký mají zadek, co se týče chování, mám radši takové tišší holky, které si musím získat sám."

 

Láďa (22 let)
,,Mám rád, když je holka průbojná, nebojí se říct, co se jí nelíbí a co se jí naopak líbí. Nesnáším, když mluví sprostě, mám rád ráznější holky ale bez sprosťáren. Mám rád na holkách, když mají pěkný zadek. Líbí se mi holky v krátkých sukních, baví mě pozorovat, jak se holka kvůli mně dokáže vyfiknout když jdeme třeba na rande."

 

Láska na internetu
(Foto: Profimedia)

 

Martin (17 let)
,,Nemám jednoznačně nějaký typ holek, který by se mi líbil. Líbí se mi brunetky i blondýnky, každopádně mám rád, když mají jemný obličej a výrazné oči, mám rád když je holka taková křehká ale zárověň se dokáže bavit a odvázat. Oblečení moc neřeším, když se mi holka líbí, líbí se mi ve všem."

 

Tomáš (17 let)
,,Hlavně nesnáším u holek sprostá slova, nechápu to, když se holka baví jako kluk. Mám rád holky, které nějak nic neřeší, ani nějaké líčení nebo oblékaní, mám rád holky, co na sebe vezmou džíny, tričko a jdou. Dokážu ale ocenit, když se holka kvůli mně hezky oblíkne, přišlo by mi i divný, kdybych ji pozval na nějaké výjimečné rande a šla by oblečená normálně. Někdy si všímám i detailů, třeba když má na sobě holka nějaký řetízek nebo pěkné náušnice, to se mi fakt moc líbí."

 

Jirka (19 let)
,,Na holkách mám nejraději jejich úsměv, když se zamiluju, je to hlavně proto, že měla krásný úsměv, ale jde mi i o postavu. Mám rád štíhlé holky, ale ne zase moc. Musí být hodná, umět vyslechnout a bavit se, mít smysl pro humor, to je pro mě to nejdůležitější."

 

Polibek
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Inspiruj se! Outfitová inspirace
Kdy je nejlepší o "to" přijít - podle holek

 

Daniel (18 let)
,,Na holkách si jako první všimnu postavy - hlavně asi prsou. Ale určitě bych nebyl s nějakou jen proto, že má pěkné tělo. Musím si s ní rozumět a mít si o čem povídat. Mám rád holky, které se ničeho nebojí, nestydí se. Nevadí mi, když občas řekne nějaký sprostý slovo, ale nemůže to být pořád, nebo kdyby mi nadávala, to bych nesnesl. Ale v určité míře si myslím, že je to v pohodě."

 

Snad se ti tato anketa líbila. Tady vidíš, že každý kluk je jiný a každému se líbí něco jiného. Proto nemá smysl zoufat, jednou se budeš nějakému klukovi líbit přesně taková, jaká jsi.

 14 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •