Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

17. února jsem měla svůj maturitní ples, na který jsem se dlouho připravovala. Přála jsem si, aby vše bylo dokonalé. Šaty jsem měla doma přes půl roku a pak už jen kupovala takové maličkosti, aby vše bylo do detailu super, a jelikož se mi moc líbí...

Jak to dopadlo, když jsem chtěla opálené nohy bez solárka?

Péče o tělo
zdroj: Thinkstockphotos Péče o tělo
aktualizováno 21.06.2017, 00:00 | 21.06.2017, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

17. února jsem měla svůj maturitní ples, na který jsem se dlouho připravovala. Přála jsem si, aby vše bylo dokonalé. Šaty jsem měla doma přes půl roku a pak už jen kupovala takové maličkosti, aby vše bylo do detailu super, a jelikož se mi moc líbí opálená pleť a krásně bronzové nohy, musela jsem to nějak vyřešit.

Protože jsem měla sandálky s otevřenou špičkou, nemohla jsem mít silonky. Do solárka se mi chodit nechtělo a samoopalovacích krémů jsem se trošku bála. Říkala jsem si: "Co kdyby náhodou na nohách byly fleky!"

 

Od kamarádky jsem dostala tip na tónovací sprej Airbrush legs od Sally Hansen.


A jelikož jsem nikdy ještě takové spreje nezkoušela, měla jsem smíšené pocity. Pořádně jsem si prohlédla návod a den před plesem jsem ho zkusila. Nemusela jsem se ničeho bát, protože sprej jde normálně potom umýt mýdlem a vodou.
Nanesla jsem sprej cca 15 cm od nohou, na některých místech jsem ho rozetřela a bylo hotovo. Nezapomeň si dlaně ihned omýt.

 

samoopalovani
(Foto: Archiv blogerky)


Z výsledku jsem byla opravdu nadšená! Protože rozdíl byl opravdu dost vidět! Nohy měly nádhernou bronzovou barvu a vypadaly sametově.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kašlete na solárko, zkuste samoopalovací krém
Zůstaň opálená po celý rok aneb Jak správně na samoopalováky
Opálená i bez slunění? Zkus samoopalovací pěnu

 

Sprej jsem objednávala z e-shopu Notino.cz, který ti mohu jen a jen doporučit, protože dodání je opravdu bleskové a navíc ti ke každé objednávce dají zdarma malý dáreček.

 

samoopalovaci sprej
(Foto: Archiv blogerky)

 

Cena spreje je 183,- což je super, protože si myslím, že vydrží celkem dlouho. Vybrala jsem si barvu Tan glow a myslím, že jsem zvolila moc dobře.


Sprej splnil účel na jedničku, proto ti ho mohu doporučit!0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •