Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Plesová sezóna a sezóna maturitních šatů je tady! Já jsem nejen dost aktivně přemýšlela o svých maturitních šatech, ale dokonce jsem si je už dávno koupila!

Jaké budou mé maturitní šaty?

Zkoušení šatů
zdroj: Thinkstockphotos Zkoušení šatů
aktualizováno 29.01.2017, 00:00 | 29.01.2017, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Plesová sezóna a sezóna maturitních šatů je tady! Já jsem nejen dost aktivně přemýšlela o svých maturitních šatech, ale dokonce jsem si je už dávno koupila!

Má první představa byla trošku nadýchaná sukně a třpytivý korzet. Nakonec jsem ale propadla kouzlu celotřpytivých zlatých šatů! Úplně si představuji, až budou svítit ta světla v sále a ty zlaté šaty se budou krásně blýskat a vrhat světla.

 

inspirace
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jsou to šaty dost na tělo, mají rozparek, celkem velký - takže si ho nejspíše trošinku nechám zašít. Výstřih mají celkem hluboký, ale jsou moc hezky řešené, nemusím mít pod ně podprsenku - ani by to nešlo, protože by byla vidět.
Jelikož jsou šaty opravdu úplé, potřebuji něco schodit. O to se už snažím od konce léta a zatím celkem úspěšně. Šaty vám ale zatím neukáži. Dám vám sem obrázky, podobných šatů. A ty své sem přidám až bude vhodný čas.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TOP 5 pravidel, jak být královnou plesu
Maturitní ples: Jak se na něj nejlépe připravit?
Šaty v zimě: Jak je nosit?

 

K šatům jsem si již objednala stejný, zlatý, kovový pásek jako na obrázku. Samozřejmostí budou nějaké zlaté lodičky. Nejspíše s uzavřenou špičkou - i když by se mi moc líbily sandálky jako zde na obrázku, ale opravdu nemohu pochopit, že se na takových "špejlích" dá chodit. A i kdyby dalo, mám bohužel moc širokou nohu a kost na straně u malíčku by mi vyčuhovala.

 

A jaké plesové/maturitní šaty se líbí tobě? Máš ráda celotřpytivé šaty?2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •