Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Již delší dobu mě trápí vypadávání vlasů. Vlasy mám kvuli tomu slabé, krátké a řídké. Kdykoliv jsem byla u přítele, vadilo mi, že i u něj po celém pokoji jsou vlasy a začal si toho všímat samozřejmě i přítel. Dost mi to vadilo. Vyzkoušela jsem nes...

Konečně věc, která ti zaručeně pomůže proti vypádávání vlasů!

qilib
zdroj: Archiv blogerky qilib
aktualizováno 12.02.2018, 00:00 | 12.02.2018, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Již delší dobu mě trápí vypadávání vlasů. Vlasy mám kvuli tomu slabé, krátké a řídké. Kdykoliv jsem byla u přítele, vadilo mi, že i u něj po celém pokoji jsou vlasy a začal si toho všímat samozřejmě i přítel. Dost mi to vadilo. Vyzkoušela jsem nespočet domácích masek na zkvalitnění vlasů. Spoustu drahých šampónů, kondicionérů a dokonce také tabletek a vitaminů.

Jednoho dne se mi dostal do rukou malinký sprej, na jehož krabičce byl nápis Qilib - obnovení rovnováhy v cyklu vypadávání vlasů. Opravdu jsem nikdy předtím o takovém spreji neslyšela, proto jsem měla na začátku jeho používání celkem smíšené pocity.


Rozhodla jsem se, že začnu takřka od začátku. Někdy koncem listopadu jsem si nechala ostříhat zničené konečky, přestala si vlasy tak často žehlit a začala jsem onen sprej používat. Používala jsem ho pravidelně 2x denně - ráno a večer.

 

Na začátku používání:

 

blogerka
(Foto: Archiv blogerky)

 

Leden 2018, po cca 3 měcících používání:

 

blogerka
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

3 způsoby jak na krásné zdravé dlouhé vlasy rychle a za pár korun!
Jak na krásné vlasy? Zbourej nejčastější mýty o jejich péči
Chceš dlouhé a krásné vlasy?

 

Vlasy mi bohužel už skoro nerostou, kvůli barvení, žehlení vlasů apod. Ale tyto 3 měsíce se mi zdálo, že vlasy rostly mnohem rychleji než normálně. Vlasy podle mě jsou mnohem hustější než dříve a u hlavy mám pár nových krátkých vlasků, které mi narostly. Co se týká vypadávání, je to lepší. Bohužel nezmizelo úplně, ale vlasy padají tak o 60% méně.

 

Můj názor?


Nejde o úplně nejlevnější věc, cena je okolo 700,- za 80 ml lahvičku, ale myslím si, že než vyhazovat peníze za drahé vitamíny, šampony apod., je lepší investovat do tohoto.
Myslela jsem si, že sprej nevydrží nějak dlouho, ale mně vydržel na 3 měsíce. Takže za mě sprej opravdu mohu doporučit, navíc opravdu nádherně voní a vlasy krásně provoní jemnou vůní.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •