Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Poměrně dost dívek trpí rychle mastícími se vlasy. Jediné, co pro to můžeš udělat, je zvolit nějaký vhodný šampon, který ti pomůže, aby se vlasy tak nemastily. Bohužel moc dobře víme, že časté mytí vlasů se nedoporučuje a možná proto se ti vlasy t...

Mastí se ti často vlasy? Zkus suché šampony!

Mastné vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Mastné vlasy
aktualizováno 28.11.2016, 14:40 | 28.11.2016, 14:40 | Kikush/Krasna.cz

Poměrně dost dívek trpí rychle mastícími se vlasy. Jediné, co pro to můžeš udělat, je zvolit nějaký vhodný šampon, který ti pomůže, aby se vlasy tak nemastily. Bohužel moc dobře víme, že časté mytí vlasů se nedoporučuje a možná proto se ti vlasy tolik mastí. Zkus si je mýt třeba jen 1x za 2-3 dny. A když se ti vlasy začnou mastit hned druhý den, zkusi si je neumýt ale použij suchý šampon!

Suché šampony tu byly již dříve formou pudru. Dnes už je můžeš zakoupit i ve spreji, což je mnohem příjemnější aplikace.

Suchý šampon
(Foto: Archiv blogerky)

 

Já si je moc oblíbila, mám moc ráda suché šampony od značky batiste, které jsou nejen velmi účinné, ale také krásně voní a dodají tvým vlasům objem a lesk.


PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak na rychlý růst vlasů?
Chceš dlouhé a krásné vlasy?
Otestuj se: Jsi krutá ke svým vlasům?
 

Jeden z mých neoblíbenějších suchých šamponů od batiste je Tropical, který nádherně voní po exotickém ovoci a mém oblíbeném kokosu. Dalším mým oblíbeným je Floral essence, který voní po květinách a je velmi svěží. Výhodou těchto šamponů je, že si ho můžeš koupit ve velkém 200 ml balení nebo i v mini 50 ml balení, které je vhodné na cesty a třeba do kabelky! Navíc se ti určitě zalíbí i cena, protože malé balení stojí kolem 65,- a velké kolem 100-129,- Což je super!
Moji blízcí mi chválí, jak mi vlasy voní. Voní opravdu tak, jako bych je navonila nějakou vůní nebo parfémem.

Použití?
Vlasy jednoduše nastříkej od kořínků po celé délce cca 30 cm od vlasů a pak pročechrej. Nic víc! :-)
 2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •