Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Podzim je tady, blíží se zima a s tím i období, kdy celkově naše tělo se musí vypořádávat s různými faktory. Jedním z nich je chlad, mráz a vítr.

Podzimní péče o vlasy

Péče o vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Péče o vlasy
aktualizováno 29.10.2017, 00:00 | 29.10.2017, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Podzim je tady, blíží se zima a s tím i období, kdy celkově naše tělo se musí vypořádávat s různými faktory. Jedním z nich je chlad, mráz a vítr.

Podle mě jsou na tom nejhůře vlasy. Na podzim se mi vždycky začnou lámat a být suché. Blížící se chlad je oslabuje, vítr je cuchá. Bohužel po podzimu nastane ještě horší varianta - mráz. Miluji zimní procházky, ale mé vlasy určitě ne. Vždy mám konečky úplně bílé a zmrzlé.


Proto jsem se začala více zajímat o výrobky, které by měly vlasům pomoct. Výrobky, které celkově posílí strukturu vlasů a také ty, které ochrání přímo před zimou či mrazem.


1. Začni od základů - Pokud ti vlasy padají běžně, zkus s tím zatočit. Mám pro tebe tip na vlasové sérum, které si vmasíruješ do pokožky hlavy a to ti poskytne až dvojí ochranu před vypadáváním vlasů a zvětší celkovou hustotu tvých vlasů.
Doporučit ti mohu například Revlon Profesional pro you anti-hair loss

 

2. Revitalizační krémy a balzámy - Ty ti pomohou po každém běžném umytí vlasy zacelit a obnovit jejich strukrutu. Po použítí krémů či balzámu jsou vlasy hebké, snadno se rozčesávají a nezacuchávají se. Doporučit ti mohu jeden opravdu silně účinný krém, který je na chemicky ošetřené vlasy (např. barvené, často žehlené vlasy..) Jde o GESTIL wonder

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Toužíš po dokonalých vlasech? Začni už ve sprše
Zastav padání vlasů
Jak se na podzim starám o své vlasy?

 

3. Nezapomeň na oleje - Které dodají tvým vlasům perfektní kondici a posílí je. Olej si dávám většinou jen na konečky, na temeno hlavy ne.
Nemám ráda oleje, které příliš mastí vlasy. Super je tento, protože vlasy nezatěžuje a nechává je hedvábné a lesklé: Kallos lab 35.

 

5. Bezoplachové péče - Ochrání přímo před negativními vlivy počasí jako je například, déšť, slunce, mráz, chlad apod. a minimalizují poškození.
Většinou jsou ve formě sprejů. Ten používej vždy, než vyjdeš ven a chceš, aby tvé vlasy byly chráněny. Chystám se vyzkoušet tuto péči, protože jsem na ni slyšela jen chválu pro její široké a multifunkční využití: Matrix total results miracle.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •