Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vyzkoušela jsem novou posilovací pomůcku Powerspin, která ti pomůže vytvarovat tvé paže, ramena a bříšní svaly.

Powerspin - vytvaruje tvé paže, ramena a břišní svaly!

powerspin - 1
zdroj: Archiv blogerky powerspin - 1
aktualizováno 12.03.2014, 00:00 | 12.03.2014, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Vyzkoušela jsem novou posilovací pomůcku "Powerspin", která ti pomůže vytvarovat tvé paže, ramena a bříšní svaly.

Proč používát powerspin?

 

Pomůže ti jednak s prevencí proti povislým pažím, tak již povislé paže umí hezky posílit a změnit k lepšímu, navíc při cvičení zatínáš i břišní svaly, takže to působí i na ně. Powerspin nepotřebuje žádné baterie, v kole je ocelová kulička a když powerspin roztočíš, kulička se točí vysokou rychlostí a zatíná to tvé svaly.

 

Powerspin slibuje vytvarované paže pouhým 6 minutovým cvičením denně. S Powerspinem cvičím zatím týden a musím říct, že vážně funguje. Krásně to svaly zatíná bez nějaké veliké námahy, je to lehčí a zábavnější, než třeba kliky. Powerspin je vhodný opravdu pro každého, kdykoli a kdekoli, je dobře skladný, takže se vejde i do kabelky a můžeš si ho vzít s sebou ke kamarádce, do práce, do přírody, na chalupu, prostě kam chceš.

 

powerspin - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Cvičení, které totálně promění tvoji postavu již za pár dní!
Pevná prsa hravě! Zábavné cviky s maximálním efektem
Tělo snů cvik po cviku: Známe ty nejúčinnější a nejjednodušší!

 

Jak působí na mě?

 

Po prvním dni cvičení mě ruce dost bolely, což si myslím, že je dobře, protože alepoň vidím, že svaly pracovaly. Už po týdnu cvičení mám ruce takové vitálnější a líp se mi zatínají, určitě u něj zůstanu dlouho a jsem zvědavá, jaké výsledky přinese. :-)

 

Společně s Powerspinem bylo v krabičce i DVD, kde jsou ukázky, jak s Powerspinem cvičit. Více informací o této skvělé posilovací pomůcce najdeš na internetu na www.powerspin.cz (kde se dá i za 860 Kč koupit). 

 

V následujícím videu jsou cviky, které můžeš s powerspinem dělat. Další návody si můžeš vygooglit na internetu. 

 

 

Mně točení pravou rukou jde dobře, levou trošku zaostávám, ale časem se do toho dostanu a točením powerspinem oběma rukama zatínám i břišní svaly a dost to jde znát.3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •