Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásnou a čistou pleť chce mít snad každá znáš. Nejdůležitější je pleť nezatěžovat zbytečnými látkami a také je velmi důležité pleť dobře a důsledně čistit a pečovat o ni.

RECENZE: Lirene Moisture & Nourishment čisticí tonikum 2v1

Čistění pleti - 3
zdroj: Thinkstockphotos Čistění pleti - 3
aktualizováno 30.05.2017, 00:00 | 30.05.2017, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Krásnou a čistou pleť chce mít snad každá znáš. Nejdůležitější je pleť nezatěžovat zbytečnými látkami a také je velmi důležité pleť dobře a důsledně čistit a pečovat o ni.

Na co je tonikum dobré?


Hlavním účelem tonika je tonizovat pleť. Co to ale znamená? To ve zkratce znamená, že tonikum připravuje pleť na další péči. Často se povídá, že tonikum dočišťuje pleť. Toto ale není hlavní funkcí pleťového tonika. Ono toho totiž umí mnohem více než jen stáhnout nečistoty. Tonikum pomáhá stahovat póry, sjednocovat tón pleti a hydratovat. A především každé tonikum by mělo pleť lehce změkčit, a připravit ji tak na nanesení pleťového krému.
Správné tonikum by mělo být na bázi vody, a tak pleť správně hydratovat. Mým oblíbením tonikem se stalo tonikum Lirene Moisture & Nourishment čisticí tonikum 2v1.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sedm chyb, které děláme při čištění pleti!
Rychlá péče o pokožku v 5 krocích
Příčina problémů pleti? Špatné odlíčení a čištění pleti

 

Je na bázi aloe-vera s přídavkem okurky. Oblíbila jsem si ho proto, že hydratuje, ale zároveň i dobře čistí celou pleť a šetrně i oční okolí, proto se hodí i pro uživatele kontaktních čoček. Mohu říct, že pleť mi opravdu dobře vyčistí a zároveň i odlíčí.
Moc nádherně voní. Je to taková jemná příjemná vůně. Vždy ho cítím i na pleti dlouho po nanesení. Mou pleť opravdu dobře hydratuje ale zároveň nemastí.

 

tonikum
(Foto: Archiv blogerky)


Na trhu ho najdeš v menším, 125 ml balení, které je super na cestování. Super je i cena, protože toto tonikum stojí pouze 89,-


Doporučuji ti ho objednat z e-shopu notino.cz, kde ti ke každé objednávce dají malý dáreček zdarma a balíček můžeš mít doma klidně hned druhý den, protože dodání je opravdu bleskové!1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •