Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Je tu léto, pro většinu z nás i prázdniny a skoro každý se v této době chystá na dovolenou, na výlet nebo na nějakou výpravu. A aby tohle tvé putování bylo o něco více užité a bez problémů, mám pro tebe pár tipů na super aplikace do mobilu, bez kt...

Top 6 letních aplikací, které musíš v mobilu mít!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 10.07.2016, 00:00 | 10.07.2016, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Je tu léto, pro většinu z nás i prázdniny a skoro každý se v této době chystá na dovolenou, na výlet nebo na nějakou výpravu. A aby tohle tvé putování bylo o něco více užité a bez problémů, mám pro tebe pár tipů na super aplikace do mobilu, bez kterých se neobejdeš.

Google maps nebo mapy.cz

Tuto aplikaci zná určitě každý, většina mobilů je už má v sobě. Najdeš v něm všechna místa, trasy, vzdálenosti a navede tě a já ji používám nejvíce ze všech aplikací.

Atlas hub

Mnoho z nás se v létě vydává do lesa na houby, najdeš jich spoustu, ale když to není třeba hříbek tak to necháš být. Co když ale je to nějaká jedlá a dobrá houba? Houbu můžeš najít v databázi s fotkami a nebo odpovědět na pár otázek, co se houby týkají a vyjede ti, jaká je to houba.

Airbn

Skvělá aplikace, kde najdeš ubytování po celém světě. Ubytování tam nabízí lidé u sebe doma, ve volném pokoji, nebo třeba i nějaké penziony. Ubytování bývá většinou dost levné, určitě levnější, než kdyby sis musela zařizovat ubytování přes nějakou cestovní kancelář. Stačí si nastavit kde se chceš ubytovat, kdy a jaký je tvůj finanční limit a vyjede ti spousta možností.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejlepší módní aplikace, se kterými ve výprodejích ušetříš

Jaké jsou ty nejlepší aplikace pro holky?

Nová APLIKACE, kterou musí mít každá tattoedgirl

První pomoc

Cestování v přírodě s sebou přináší i určitá rizika. Tato aplikace ti prozradí, jak v nějaké krizové situaci postupovat. Nejdůležitější je ovšem zavolat záchrannou službu. Aplikace je velmi přehledná a šikovná, takže pokud v nějakých situacích nevíš, jak postupovat, sáhni po této aplikaci.

C:geo

Jsi fanoušek Geocachingu? Pak už nejspíše tuto aplikaci znáš. Pokud ale ani nevíš o co jde, tak čti! Tento sport spojuje cestování, poznávání zajímavých míst, bystrost, odvahu a někdy i adrenalin. Jde vlastně o to, že hledáš ,,kešky" a tato aplikace ti zobrazí všechny kešky ve tvém okolí pomocí GPS.

Tipy na výlet - vyletnik.cz

Výborná aplikace, kterou stačí jen zapnout a ukáží se ti zajímavá místa a tipy na výlety ve tvém okolí. Tuto aplikaci mám moc ráda a často ji využívám, když jedeme třeba na nějaký výlet a nečekaně se nám zvrtne program nebo máme čas navíc. Najde to opravdu dost míst, o kterých se ani nepíše třeba na informační tabuli v dané lokalitě. Vybrat si můžeš z několika kategoriií, můžeš si vybrat, jestli chceš navštívit zámek, rozhlednu, přírodní památku, město nebo nějakou akci.

Snad se ti alespoň jedna aplikace zalíbila a pomůže ti si užít tvé prázniny o trochu více. :-)3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •