Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Podle mě je kabelka tím nejdůležitějším doplňkem outfitu. Vlastně to asi ani doplněk není, spíš bych řekla, že je to část outfitu. I když už v dnešní době nemusí být kabelka sladěna s botami, často vidím dívky s kabelkami, které jim vůbec k outfit...

Vyber si tu správnou kabelku!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 30.12.2016, 00:00 | 30.12.2016, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Podle mě je kabelka tím nejdůležitějším doplňkem outfitu. Vlastně to asi ani doplněk není, spíš bych řekla, že je to část outfitu. I když už v dnešní době nemusí být kabelka sladěna s botami, často vidím dívky s kabelkami, které jim vůbec k outfitu nejdou a představuji si, jaká by byla lepší.

V současnosti máme nespočet druhů kabelek různých materiálů, barev, velikostí, stylů atd. Nemusíš už sladit kabelku s botami, stačí, když dodržíš jen koncept a styl outfitu. Třeba že si k podpatkům a kabátu nevezmeš nějakou barevnou nebo sportovní kabelku, ale třeba nějakou menší, černou a elegantní. Mám pro tebe pár tipů na super e-shopy s kabelkami, na kterých si můžeš doplnit svou sbírku.

Obag.cz

Módní trend nebo praktická kabelka? Hodně lidí tyto kabelky odsuzuje, nelíbí se jim, že je plastová, považují to za módní výstřelek. Já sama mám 3 tyto kabelky, dvě velké a jednu menší a to různých barev. Moc se mi líbí, že si ji mohu sama stylizovat. Mohu jí dát různá ucha, vnitřní tašky nebo dokonce kožíšky. Tyto kabelky a doplňky na ně najdeš na eshopu obag.cz

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Kabelkyzesveta.cz

E-shop s kabelkami všeho druhu, najdeš tu malé kabelky i velké, psaníčka i peněženky, s e-shopem osobně mám velmi dobrou zkušenost, takže ti ho mohu jen a jen doporučit. Mám odtud jednu moc krásnou kufříkovou kabelku, kterou jsem si moc oblíbila a teď ji často nosím, na fotce je vpravo. Je opravdu moc pěkně dělaná a kvalitní, je možno si nosit i jako croosbody, protože má připínací popruh.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak si vybrat kabelku? 6 žhavých trendů

Kabelka, královna mezi doplňky: Jak ji správně vybrat?

Správná kabelka tě rychle zeštíhlí

Kandoo.cz

Opět e-shop, kde najdeš opravdu nespočet kabelek. V tomto e-shopu jsem také již objednávala, proto ti ho mohu doporučit. Objednala jsem si tam černou kabelku do ruky, kterou můžeš vidět na fotce výše. Velké plus je, že mají poštovné zdarma a doprava je opravdu blesková. Na fotce je vlevo.

Jej.cz

E-shop, kde najdete opět mnoho druhů kabelek, ale nejen jich. Najdete zde i nabídku parfémů, bot a oblečení. E-shop mě moc zaujal, ale bohužel s ním nemám ještě zkušenost.

Na všechny e-shopy ti opravdu doporučuji kouknout a třeba si nějakou kabelku objednat :-)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •