Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jako dnes není na světě živé duše, která by neznala světové proslulého Justina Biebera, dříve to byla německá princeznovská dvojice Kaulitzů ze skupiny Tokio Hotel. Podívejme se na to, jak se za těch sedm let změnili.

Bill Kaulitz - jak se z chlapečka stal muž

Bill Kaulitz - 1
zdroj: isifa.com Bill Kaulitz - 1
aktualizováno 06.02.2013, 02:05 | 06.02.2013, 00:00 | Kirsten Axe/Krasna.cz

Jako dnes není na světě živé duše, která by neznala světové proslulého Justina Biebera, dříve to byla německá princeznovská dvojice Kaulitzů ze skupiny Tokio Hotel. Podívejme se na to, jak se za těch sedm let změnili.

Takový Bill Kaulitz do poslední chvíle nerozeznatelný od ženy se koncem loňského roku změnil k nepoznání. Fotky roztomilého chlapečka s jakýmsi špatně posekaným trávníkem na hlavě zůstaly už minulostí a dnes je z něj konečně muž. Doufejme, že Justina Biebera potká v nejbližších letech podobný osud.

S Tokio Hotel jsem se seznámila asi v mých devíti letech, kdy sotva vydali album Durch den monsun. Ježatý chlapeček se tehdy líbil i našim starším sestrám, a leckdy i maminkám. Dnes by se líbil i našim babičkám a troufnu si říct, že i veliké procento dnešních chlapů by se jimi mohlo inspirovat.

Málokterá zarytá fanynka se dnes smíří s jejich poněkud "homelessovským lookem" či jak to vlastně nazývají, ale řekněme si pravdu; chlap prostě má být chlap.

 

Bill Kaulitz - 2
Billova image se během let měnila. (Foto: isifa.com)

 

Billova image se vlastně vyvíjela docela logicky; gel vystřídal žehličku a k žehličce se přidalo i lakování, nadzvedávání hřívy a pak nakonec se přidalo i barvení a mluvilo se i o prodlužování. Bill a evoluce jeho hřívy zhruba od čtrnácti do devatenácti let, kdy se rozhodl přiblížit se svému dvojčeti a z pramínků vlasů si nechal uplést dredy.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Režisér SuperStar prozrazuje chystané novinky! VÍME VŠE
ROZHOVOR: Roman Juraško: Mám hudební hluch, hodnotím srdcem

Bohužel mu dredy nevydržely dlouho, a tak padlo rozhodnutí vlasy nadvzvednout celkově. Někde ve mně tápe myšlenka, že právě v tomto období se celkově oddal stylistům a vizážistům, kteří jeho vzhled kompletně posunuli jiným směrem; už žádné typické kožené bundy, jednoduchá trička a rovně střižené džíny, ale prostě se něco... změnilo. A bohužel to byly hlavně podpatky a čím dál tím více přiléhavější oblečení, které více připomíná dámské než pánské.

 

Bill Kaulitz
Občas nebylo úplně poznat, zda je ikonou pro kluky, nebo spíš pro holky. (Foto: isifa.com)

 

V roce 2010 se stylisté pravděpodobně dali na dráhu psychedelických drog, které měly za následek Billovu celkovou proměnu, jež na mě měla příšerný dopad. Bill to s albem Humanoid myslel asi smrtelně vážně a taková proměna do fanouška Transformers udělala své.

 

Bill Kaulitz - 3
A občas už toho bylo trošku moc. (Foto: isifa.com)

 

Sice bylo zřejmé, že Billův styl oblékání na pódiu není stejný jako jeho oblékání na veřejnosti, ale celkově ve mně to trochu hrklo. Prostě se z jakž takž normálně oblečeného teenagera stala jakási módní ikona, u které není ani zcela zřejmé, jestli udává trendy ženám nebo mužům, co si budeme povídat.

Bill následně shodil většinu vlasů (nebo se to alespoň tak zdá) a jeho vlasová paráda se přiblížla jakémusi ulízlému cosi, které jeho stresem vyhublé postavě nedělá moc dobře. Billův výraz na mnoha fotkách vypadá stále více nepřítomněji a leckde se mi zdá, že jeho osobní život se odráží i v jeho fyziologickém vzhledu.

A nakonec nastaly ty nejlepší časy; Billova prudká změna z černých vlasů na blond dala jen body navíc. Zestárnul, nechal si narůst dvoudenní strniště a styl hodně přiblížil fajnovému motorkáři. Vlastně mu to sekne víc než kdy jindy. Prostě zmužněl, přestěhoval se z L.A. do rodného Německa, kde od ledna funguje v porotě německé Superstar.

Nu což, budeme čekat na novou případnou změnu, já bych si určitě jeho vystupování v Superstar poslechla. I přes moji mizernou němčinu.

K napsání článku mě inspiroval časopis Popcorn.

 

Popcorn
(Foto: oficiální zdroj)11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •