Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

I když je nám stokrát řečeno, že žádnou celulitidu nemáme, my ji prostě vidíme.

Krémy proti celulititě

Celulitida
zdroj: Thinkstockphotos Celulitida
aktualizováno 19.08.2014, 00:00 | 19.08.2014, 00:00 | Kirsten Axe/Krasna.cz

I když je nám stokrát řečeno, že žádnou celulitidu nemáme, my ji prostě vidíme.

 

Je tam. Ty zatracené malé ďolíčky, které se naklepávají při chůzi a nepomáhá proti nim skoro nic.

 

Vědomosti o pitném režimu, kouření, zdravém jídelníčku a pohybu jsou už únavné. Občas mám i pocit, že tyhle čtyři faktory snad ovlivňují i způsob, jakým se škrábu. Faktem ale je, že dneska nemám čas ani já, ani vy na zdravý jídelníček, dostatečný pohyb a pravidelný přísun vody a dlouhodobě se to nezmění, dokud nebudu mít práci od desíti do dvou, od tří do pěti každý den sport, čtyřikrát denně veganské a nejlépe raw jídlo, třikrát týdně čas na masáž, manikúru a neustálý přísun peněz, které bych utrácela za ty skvělé hadříky, které na mě z výloh volají „Kup si mě“, a vše to dovršit devítihodinovým spánkem. To pak možná tu celulitidu mít nebudu.

 

Prvním krokem je asi zhubnout. Pevná skvělá a šťavnatá stehna při nadváze prostě mít nebudete. A zbytek se potom dá alespoň částečně obejít.

 

Můžete si složitě vydělávat na lymfodrenáže, ultrazvukové liposukce, karboxyterapie, radiofrekvence a další strašidelné názvy, které zní jako nějaká nemoc.

 

Neřekla bych, že bych trpěla nějakou výraznou celulitidou, ale jsem žena a já ji vidím, sleduji a pozoruji. Během pár let jsem vyzkoušela pár krémů a jsem schopná teď říci, který je nejlepší.

 

Zmíním tři produkty, jeden na zpevňování a vyhlazování jako takové, další dva produkty jsou cíleně vyrobené za účelem k napomáhání odstranění celulitidy.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ: 

Celulitida: Hyzdí, ale ohrožuje i tvé zdraví! Jak nejlépe na ni?

Jak zvítězit nad celulitidou? Jdi na to vědecky

Proti celulitidě bojuj sportem, ale kosmetika ti pomůže

 

 

Prvně jsem používala Dermacol Enja. Jak Push-up na zvevňující dekolt a poprsí, tak intenzivní noční péči a i remodelační tělové mléko. Musím podotknout, že push up jsem ocenila nejvíce. Má velice příjemnou nasládlou vůni a rychle se vstřebává. Chvíli po namazání je pokožka jemná a hladká a první viditelný výsledek jsem zaznamenala cca po 2 týdnech. Prsa mi najednou přišla o něco větší a tak nějak lépe vypadala v podprsence.

 

Intenzivní noční péče měla viditelný výsledek už po prvním týdnu a v kombinaci s remodelačním tělovým mlékem a trochou cvičení (v tu dobu jsem začala chodit plavat a na pole dance) byla celulitida výrazně menší. Produkty se pohybují od 179 do 299 korun.

 

Avon solutions Cellu break 5D používám necelé dva týdny. Nepoužívám ho až tak poctivě jak bych měla, nějaký ten jeden den vynechám. Má ještě příjemnější a svěžejší vůni než Dermacol Enja, při aplikaci příjemně chladí a při první aplikaci mě maličko štípal (obsahuje AHA kyseliny). Vstřebává se o trochu hůře než produkt od Dermacolu. Po těch dvou týdnech jsem si nevšimla, že by mě příliš ohromil, ale dávám tomu ještě trochu čas. Možná tomu svědčí i fakt, že jsem od začátku používání záhadným způsobem přibrala (nepřikládám to za vinu krému), a proto nemůžu výsledky příliš porovnat, ale všeobecně nemám problém s Avon kosmetikou. Po aplikaci cítím, že je kůže napnutá a trochu stažená, takže to asi pravděpodobně nějaký účinek mít bude.

 

Nutno podotknout, že během používání a týden po užívání je lepší omezit vystavení pokožky přímému slunci a doporučeno mazat ji opalovacím krémem s ochranným faktorem. Dá se pořídit buď z katalogu Avon nebo na internetu od 150 do 300 korun.

 

Bioderma ABCDerm Mamam fermeté

 

Tento krém mám na poličce už přes půl roku. Dříve jsem se s ním mazala častěji, ale jak jsem postupem času začala používat i jiné výrobky na zpevnění, tak jsem jej po čase vysadila úplně. Konzistenci má řidší než oba produkty výše zmíněné a je zcela bez parfemace. Taktéž se lépe vstřebává. Na celulitidu jako takovou je Maman fermeté krátký, ale perfektně zpevňuje bříško. Je k dostání v lékárnách, specializovaných obchodech nebo na internetu od 445 korun do 599.10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •