Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nebudu se tajit tím, že jsem začala SuperStar sledovat každý týden až letos. Hlavně proto, že se moji přátelé pokoušeli dostat za hranice divadla. Ale můj zájem neustal, i když ten poslední uslyšel kruté NE, a tak jsem se po několika kolech rozhod...

REPORTÁŽ ze SuperStar: Mezi soutěžícími to jiskří

SuperStar
zdroj: TV Nova SuperStar
aktualizováno 03.04.2013, 13:03 | 03.04.2013, 00:00 | Kirsten Axe/Krasna.cz

Nebudu se tajit tím, že jsem začala SuperStar sledovat každý týden až letos. Hlavně proto, že se moji přátelé pokoušeli dostat za hranice divadla. Ale můj zájem neustal, i když ten poslední uslyšel kruté NE, a tak jsem se po několika kolech rozhodla si jít poslechnout soutěžící naživo.

Celá akce probíhala v barrandovských filmových ateliérech od osmé hodiny večerní až do půlnoci. Na první pohled mne velmi překvapilo, že v sále nebylo tolik lidí, kolik bývá vidět v televizním vysílání, i když místa byla do jednoho zaplněná. V reklamních pauzách obstarával zábavu moderátor, který vyzýval mladé divačky na pódium a dával jim prostor zviditelnit se ve zpěvu. Do davu létaly desítky svítivých trubiček, trička, kloboučky a na podlaze byla znát žízeň přihlížejících – všude se to hemžilo prázdnými plechovkami od Coca -Coly, která občerstvovala všechny přítomné a dodávala jim energii při fandění.

 

SuperStar - 2. finále - 4
(Foto: Herminapress.cz)

 

Kdo byl kdy v sále, ví, že obrazovky můžou hlas zkreslovat do nevídaných rozměrů. A proto jsem s trochou cynismu sledovala výstup Veroniky Stýblové. Opravdu mě ohromila, ale zároveň jsem musela dát za pravdu Ondřeji Soukupovi – Veronika není od jiných světoborců rozpoznatelná, i když má techniku na jedničku.

 

SuperStar - 2. finále - 3
(Foto: Herminapress.cz)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Ponorka a hádky v SuperStar: Vila finalistů se začíná otřásat v základech!
Drsná zábava v SuperVile: Dan a Štefan skopali Terezu s Veronikou!

Kdybych to shrnula, celou tu akci jsem nechtěla vidět jen kvůli tomu, abych slyšela soutěžící naživo. Ani ne proto, abych se podílela vlastní osobou na natáčení. Ve skutečnosti mě zaujala atmosféra a způsob trávení času porotců o reklamních pauzách. Jak stojí na pódiu, nesměle komunikují s kameramany, opakují se, klopýtají, zapomínají a rozhodně nepůsobí tak profesionálně jako podruhé na kamerách.

 

SuperStar - 2. finále - 5
(Foto: Herminapress.cz)

 

SuperStar - 2. finále - 7
(Foto: Herminapress.cz)

 

Totéž platilo i o soutěžících, každý při bližším zaostření byl schopen rozpoznat napětí a základní vztahy mezi nimi, kdo se s kým baví a kdo s kým zase ne.

 

SuperStar - 2. finále - 6
(Foto: Herminapress.cz)

 

Nejvíc se mi líbilo ukončení vysílání. Na vyřazeného Karola Komendu se vrhlo hejno novinářů, kteří dychtili po jeho emocích. Jenže ty ve skutečnosti vládly opodál – někdo se radoval a někdo litoval.

 

SuperStar - 2. finále - 2
(Foto: Herminapress.cz)

 

Celou rekapitulaci živého vysílání můžete sledovat na portálu Voyo.cz.

Co myslíte, kdo vypadne v příštím kole? A jak si dokážete tipnout povahu skutečných lidí, co žijí tam ve vile a ne před kamerami.10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •