Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

S touhle krabicí má svátek jednou za čas asi každý. Co v sobě ukrývala o těch vánočních svátcích?

Jak vypadá sváteční krabice plná jídla?

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 12.01.2017, 00:00 | 12.01.2017, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

S touhle krabicí má svátek jednou za čas asi každý. Co v sobě ukrývala o těch vánočních svátcích?

Brandnooz boxy u nás frčí už pár let, proto mě zajímalo, co zajímavého objevím uvnitř této "krabice radosti" na Vánoce 2016. I když jsem se chtěla nechat překvapit, tak jsem si představovala nějaké "spešl" vánoční šmakůvky a spoustu novinek, které bych jindy než na Vánoce nezkusila.

Po otevření boxu na mě vykoukly solené Bohemia chipsy, pod tím Pepsi (s vánočně vylepšeným logem) a kolem Machland kysané zelí, Zátkovy těstoviny a Vitana Poctivá majonéza. Na první pohled to, alespoň na mě, působilo jako takový "klasický vánoční starter pack", jelikož v boxu nechybělo ani pár vychytávek pro trochu nějakého toho pečení, soudě podle lákavě vypadajícího Schwartau rybízového džemu, Penam mouky Naše Zlatka či sušeného pekařského droždí od Noli.

Ze sladkostí bylo v krabici lízátko mého dětství, Chupa chups, pak jedna ze dvou nových choco Mentosek a Cookie sensations od Milky. Radost mi udělala výživná Emco tyčinka plná ořechů, bez lepku a palmového tuku.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Můj vánoční jídelníček se dost lišil od toho, co mi nabízela pro přípravu tradičního stolu známá zelená krabice, ale kdo říká, že si nemůžeme zamlsat i po Vánocích? :-)

U produktů se nacházel i jejich výpis s několika tipy na recepty. Třeba pro lahodné jidáše podle jednoho časopisu využiješ jak výše zmíněnou mouku Naše Zlatka, s níž ti těsto lépe nakyne, tak i sušené droždí, se kterým to bude hračka i pro tvé mladší sourozence.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš dopřát tělu detox? Ukázkový jídelníček na celý týden

Jak těžké je nahánět kila? JÍDELNÍČEK PRO přibírání!

Vsaď na správný zimní jídelníček a buď stále v kondici

Pokud ti však ještě zbylo místo na cukroví nebo si chceš ráno vylepšit svůj toast, s rybízovým džemem nešlápneš vedle... to samé pletí i pro cookie sensations od Milky, které můžeš vyndat a na pár sekund je ohřát v mikrovlnce, výsledek stojí za to! Na oběd se můžeš opět inspirovat třeba receptem na kachnu se zelím či bramborovým salátem s poctivou majonézou.

Který z produktů bys přímo teď využila?

Odebíráš pravidelně Brandnooz box?

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •