Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Občas si říkáš, třeba při pohledu na nábytek nebo do šatníku, že by to chtělo nějakou změnu. Ale jakou? Kde najít tu správnou inspiraci?

Když je design na prvním místě

Dívka
zdroj: Thinkstockphotos Dívka
aktualizováno 06.06.2017, 00:00 | 06.06.2017, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Občas si říkáš, třeba při pohledu na nábytek nebo do šatníku, že by to chtělo nějakou změnu. Ale jakou? Kde najít tu správnou inspiraci?

Jednou za čas to přijde - stojíš uprostřed obýváku a začneš všechno přestavovat. Pak zjistíš, že k dokonalosti tomu chybí už "jen pár" správných doplňků. Jdeš na Pinterest. Po pár hodinách browsování už máš jasnou představu. Vydáváš se do nákupního centra a vidíš toho kolem spoustu. Ale pořád to není nějak ono a to, co hledáš.


S šatníkem to může být obdobné. Zaujal tě ten béžový top s tím pěkným střihem? Kde ho teď jen sehnat, když tu zrovna ten samý obchod, ve kterém jsi ho na netu našla, není?


Takhle bych mohla pokračovat třeba i s kosmetikou, doplňky atd. Někdy se to dá vyřešit DIY. Ale opět tě mohou čekat hodiny procházení a vybírání na různých místech. Určitě se nabízí různé možnosti, jako např. nějaké e-shopy, které mají zboží ze všech těchto kategorií na jednom místě. Ale málo u kterých se dá spolehnout současně na kvalitu a design.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Inspirace pro tvé líčení
Reportáž: Plno super designérů na Prague Design Weeku!
Instagram. Inspirace nebo žrout času?


Nedávno jsem trochu vyzpovídala zakladatele jednoho takového e-shopu, který se soustředí na věci do domácnosti, šatníku, ale třeba i kosmetiky na jednom místě. Pravděpodobně ti něco řekne název "Vemzu", který všechny výše popsané problémy řeší s pomocí vlastní strategie. Ta spočívá v tom, že se soustředí na to, aby místo, kde nakupuješ, nebylo využívané jen pro pohodlnost objednávek, ale zároveň sloužilo jako místo inspirace.


Všichni, co se na Vemzu podílejí, denně sledují trendy a dávají si primárně záležet na tom, jak daná položka vypadá a odpovídala současným požadavkům na styl. Dále samozřejmě aby byla kvalitní. Od toho se odvíjí i cena. Zákazníci tak mají zaručeno, že se k nim dostanou ty nejoriginálnější a nejzajímavější kousky, se kterými vybaví celý svůj byt, ale třeba i zahradu.


Kde se nejčastěji inspiruješ ty? Přímo na nějakém e-shopu, v kamenném obchodě nebo nejprve v nějaké aplikací?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •