Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V dnešním článku se dočteš, jak u mě obstál tento voňavý růžový lektvar.

RECENZE: Mad Love od Katy Perry

vune
zdroj: Archiv blogerky vune
aktualizováno 15.03.2017, 00:00 | 15.03.2017, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

V dnešním článku se dočteš, jak u mě obstál tento voňavý růžový lektvar.

Začnu samotným balením vůně. Krabička, ve které je vůně k dostání, mě upřímně docela oslovila, protože je v takových příjemných nenápadných barvách, přesněji v bílo šedavém provedení s mramorovým designem.


Flakonek je mi také dost sympatický, protože je zase v jemných holčičích barvách. Jeho design má tvarem připomínat nějaký kouzelný lektvar. Lahvička má světle růžovou barvičku, hrdlo obepíná šíp a na samotnou hlavičku se nasazuje kulatý plastový uzávěr, který má působit dojmem, jakože je z mramoru.


Na vůni jsem byla hodně zvědavá. Tato je velmi sladká, což může někoho odradit, ale věřím, že nás teenagerky snad jedině nadchnout. Trochu mi připomíná cukrovou vatu, která je prostoupená příjemnými tóny jahod, růžového grapefruitu a jablečného sorbetu obsažených v hlavě vůně. Základ vůně tvoří santalové a kokosové dřevo, které tuto sladkou kombinaci krásně podtrhnou.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejlepší vůně jara: Smyslná romantika, ze které vyzařují hravost a naděje
Jak si vybrat správnou vůni na ples
Známe 20 nejkrásnějších vůní světa. Je mezi nimi i tvá oblíbená?


Vůně se nijak zvlášť v průběhu dne neproměňuje, zůstává stále stejná skoro celý den. I přesto není natolik výrazná, že bys ji cítila ještě druhý den, zůstává po ní jen taková jemňoulinká sladká stopa.

 

vune
(Foto: Archiv blogerky)


Celkově, musím říct, že jsem z této vůně nadšená víc než z některých předchozích od KP, ale bude to asi tím, že je sladší a mně podobné vůně většinou učarují.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •