Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Akné je pro mnohé z nás snad nekonečný problém. Jednou za čas se mu ještě nevyhnu ani já, takže jsem vyzkoušela speciální řadu od Dermacolu a byla zvědavá, jaká bude.

RECENZE: Řada Dermacol Acneclear

Péče o pleť
zdroj: Thinkstockphotos Péče o pleť
aktualizováno 05.01.2018, 00:00 | 05.01.2018, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Akné je pro mnohé z nás snad nekonečný problém. Jednou za čas se mu ještě nevyhnu ani já, takže jsem vyzkoušela speciální řadu od Dermacolu a byla zvědavá, jaká bude.

Z řady Acneclear jsem zatím vyzkoušela 2 výrobky, které v danou chvíli nejvíc potřebuji. Jde o intenzivní péči na problematickou pleť v úzké tubě a hydratační gel. Oba přípravky obsahují tea tree olej, takže mají celkem výraznou vůni, ale ta se po pár minutách vytratí a nijak zvlášť mi nevadí.


Intenzivní péče: Jde o přípravek gelovité vrstvy, kterého nikdy nemám dost. Vždycky totiž, když se na mém obličeji objeví nějaký načervenalý kámoš, musím ho ihned zlikvidovat. S touhle věcičkou akné řadí zpátečku. Dost často to v první chvíli štípne a dané místo se začne stahovat. Nevýhodou je, že díky takové intenzitě můžeš mít některá místa na obličeji více vysušená, což nevypadá dobře po nanesení make-upu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zbav se akné přírodní cestou
Děsí tě akné? Pozor na zbytečné mýty!
Chceš vyhrát nad akné? Zjisti, proč se ti dělá


Hydratační gel: A právě z toho důvodu je důležité nezanedbat hydrataci. Určitě nejsem zastánce toho, aby se za každou cenu hydratoval celý obličej stejně, protože jsou místa, kde bychom tomu příliš nepomohly a naopak by hrozilo nějaké další zanícení pórů. Proto gel používám primárně v oblastech, kde často zasahuji o trochu agresivnějšími přípravky. Pokožka tak potom není příliš hrubá. Trochu jsem se bála, aby to nebyl příliš mastný přípravek, ale i díky již zmíněné přítomnosti tea tree oil je velmi jemný a na pleti není skoro cítit.

 

Zkoušela jsi některý z těchto dvou produktů? Nebo jiný z této řady?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •