Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zajímalo by tě, jak to vypadá v zákulisí rádia? A jak to vypadá, když jej navštíví známá zpěvačka? Podívej se na reportáž s fotkami i videem!

REPORTÁŽ: S Mistou v rádiu

Mista v rádiu - 2
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Mista v rádiu - 2
aktualizováno 20.02.2013, 15:56 | 20.02.2013, 01:05 | Lola-J/Krasna.cz

Zajímalo by tě, jak to vypadá v zákulisí rádia? A jak to vypadá, když jej navštíví známá zpěvačka? Podívej se na reportáž s fotkami i videem!

Mista má za sebou už řadu úspěšných koncertů a turné. Není divu, její silný hlas se dostal až do Číny, uchvacuje Evropu a míří pořád dál.

Teď Mista objíždí česká rádia v rámci své RadioTour. Hned první zastávkou bylo 12. února Brno, přesněji Free rádio a rádio Krokodýl. Měla jsem úžasnou možnost podívat se do zákulisí rádií a setkat se se zpěvačkou osobně.

 

Mista v rádiu - 5
A pojďme se setkat s Mistou. Zdroj: Libertatem.blog.cz (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Mista mě příjemně překvapila už od začátku. Sršela optimismem, překypovala energií a úsměv jí snad ani na minutu nezmizel z tváře. Stejně tak bylo zajímavé srovnat si její hlas z písní a ten naživo.

 

Hned po příchodu na recepci jsme se všichni vydali do studia Free rádia, kam nás zavedl moderátor Roman Koloděj. Domluvili jsme se na tom, že proběhne i pár živých vstupů a několik nahrávek pro další použití rozhovorů v průběhu dne.


V dalších chvílích mezi rozhovory na povrch vyplouvalo mnoho různých informací; některé byly plné skvělých novinek, soukromých hodnocení práce Misty, ale i takových, které ještě veřejnost znát nemusí. Během chvilky bylo vše upravené a připravené pro vpuštění do éteru.

 

Mista v rádiu - 6
Moderátor při práci. Zdroj: Libertatem.blog.cz (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Zpěvačka Mista mluvila o svém turné v Číně, nahrávání a natáčení, o novém chystaném singlu (!), o dlouhých a náročných cestách. Mimo jiné přišla řeč i na novinku – Mistin blog. Tam se Mista společně s vizážisty věnuje kosmetickým tématům, radám a tipům. Mistafashion.com je takový bonus ke zpěvaččině tvorbě, která je taktéž inspirací pro mnohé posluchače, a nejen holky. :-)

 

Mista v rádiu - 1
Mista odpovídala na zvědavé dotazy moderátora. Zdroj: Libertatem.blog.cz (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Mista: Hudba pro mě znamená všechno
Zpěvačka MISTA ostartovala své turné!Nahrávání rozhovoru proběhlo ve Free rádiu i pro rádio Krokodýl, které bylo hned doslova za stěnou.

I tam jsme se podívali. Zrovna jsme stihli jednu z oblíbených částí dne – soutěž o lístky na kulturní událost. Rozsvítil se nápis On Air a moderátor se ptal dalšího volajícího. Mezitím nám už moderátor prozradil správnou odpověď. Na nahrávky a Mistinu reakci a další zajímavé záběry ze zákulisí se můžeš podívat ve videu. :-)

Jsem moc ráda, že jsem tuto přívětivou osobnost poznala osobně. Mista si pro svůj cíl došla pěkně po svých, a jak je vidět – za těch pár let – vyplatilo se jí to. Se jejím hlasem by byla škoda zůstat jen houslistkou.

 

Mista v rádiu - 4
Na závěr Mista podepsala svá cédéčka. Zdroj: Libertatem.blog.cz (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)37 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •