Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co má společného značka kabelek Save my bag a tento populární seriál? Lásku k módě!

Sex ve městě v italském stylu

kabelky - 4
zdroj: Archiv blogerky kabelky - 4
aktualizováno 22.09.2017, 00:00 | 22.09.2017, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Co má společného značka kabelek Save my bag a tento populární seriál? Lásku k módě!

Jestli jsi ještě neslyšela o značce Save my bag, dovol mi, abych ti ji trochu představila. Proč vůbec název Save my bag (tedy zachraň mou kabelku)? Odpověď je jednoduchá a zcela jasná při prvním doteku. Materiál kabelky je totiž tvořen tkaninami Poly-Fabric s vlákny Lycra. Původně sloužil k výrobě nepromokavých ochranných obalů na luxusní kabelky. Tato vlastnost však nezůstala bez povšimnutí, a proto z něj vznikly originální tašky.

 

kabelky - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

kabelky - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Materiál je velmi lehoulinký, byla jsem více než překvapená. Je totiž lehčí než neopren, velmi měkká, vysoce odolná a nenáročná na údržbu. Na první pohled poznáš tuto kabelku podle modelu MISS, který je k dostání ve více než 40 barevných kombinacích a velikostech. Kabelky jsou navržené i vyráběné v Itálii, ale díky svému úspěchu je znají po světě už třeba v Singapuru, Sydney, Mexiku, Tokiu a teď už i v Praze, ve Slovanském domě.

 

kabelky - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

kabelky - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

O bag - Ano či ne?
Problém vyřešen! Víme, jak nosit kabelku k teniskám
Správná kabelka tě rychle zeštíhlí

 

kabelky - 6
(Foto: Archiv blogerky)


U příležitosti otevření nového butiku značka předvedla své modely na blogerkách, které měly představovat českou verzi hereček ze Sexu ve městě. K vidění byly velmi nápadité barevné kombinace, které díky kabelkám vdechly každému outfitu zcela nový život.

 

kabelky - 7
(Foto: Archiv blogerky)

 

kabelky - 8
(Foto: Archiv blogerky)


Mě osobně zaujaly i velmi sympatické batůžky. Zkrátka elegance je zde přítomna ve všech formách a pro kohokoliv - ať už pro muže, ženy, sportovnější či cestovatelské typy.


Znáš tuto značku?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •