Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Rozchody nebývají příjemnou záležitosti, obzvlášť pokud jsme měly onen pocit, že jsme partnera skutečně milovaly a byl to ten pravý. Takto to na tom světě chodí…

6 nejhorší vět, které můžeš slyšet při rozchodu

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 13.06.2017, 00:00 | 13.06.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Rozchody nebývají příjemnou záležitosti, obzvlášť pokud jsme měly onen pocit, že jsme partnera skutečně milovaly a byl to ten pravý. Takto to na tom světě chodí…

Někteří do našich životů vstoupí, odejdou a zanechají šrámy na srdíčku. Nám nezbývá nic jiného, než pokračovat na cestě životem dál.


A právě rozchod bude ústředním tématem tohoto článku. Sepsala jsem ty nejhorší, nejtrapnější a nejhloupější věty, které zaznívají na konci vztahů.


„Zasloužíš si někoho lepšího.“ alias „Nejsem pro tebe dost dobrej.“


A je to pravda! Protože pokud ti není schopný říct skutečný důvod, pak je to pěkný srab. Nikdo se nerozejde s někým, koho miluje, jen protože si myslí, že by sis snad zasloužila někoho krásnějšího, chytřejšího a vtipnějšího.


„Chtěl bych si více užívat života. Teď se nechci vázat.“


Tak můžeš si počkat, až ho to blbnutí omrzí a zjistí, že ani ty nejlepší party se nevyrovnají večeru s osobou, kterou na světě nejvíce miluje.


„Nechceš si dát chvíli pauzu?“


Pro mnoho lidí je pauza synonymem rozchodu. Jiní naopak věří, že v mnoha případech právě pauza může pomoct si uvědomit, jak nám na dotyčném záleží, jak bez něj nedokážeme žít a že ho vlastně máme moc rádi.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Rozchod a jak ho překonat
Co ti dal tvůj bývalý?
Nový trend: Rozcházení přes facebook nebo SMS


„Ty jsi holka na teď. Ne na celý život.“ alias „Nejsem ještě připravený na vážný vztah.“


V životě randíme a poznáváme nové lidi. Někteří pak mají tendence si vysnít toho či tu pravou. Pokud se současná přítelkyně nejeví jako onen ideál, pak si ji neplánují vzít, ale berou ji jako takovou holku na pobavení při čekání na tu pravou. Sex ano, ale svatba ne!


„Já tě mám rád, ale není tam to něco, co hledám.“ alias „Nemůžu se do tebe zamilovat a nevím proč.“


Známe to všechny. Je krásný, chytrý, vtipný… zkrátka na první pohled úžasný partner. OVŠEM není tam nějaký to „boom“. Něco, co nás chytí za srdíčko. Prostě skutečná láska. Ne vždy je vzhled a další aspekty to nejdůležitější. Někdy si zamilujeme do někoho, do koho bychom to v životě neřekli. Nevíme proč, prostě to tak je.


„Ale můžeme zůstat kamarádi s výhodami.“


Jasně, jsi zaláskovaná až po uši, on ti právě zlomil srdce, ale hlavně, že budete mít sex. Možná časem…


A napadají tě ještě nějaké další věty, které žádná žena nechce slyšet po rozchodu?8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •