Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pokud máš právě teď vztah, tak jsi šťastný člověk. Uvědomuješ si vůbec, kolik holek teď brečí kvůli zlomenému srdci?

Abys byla ve vztahu slečna Dokonalá

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 30.03.2013, 00:00 | 30.03.2013, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Pokud máš právě teď vztah, tak jsi šťastný člověk. Uvědomuješ si vůbec, kolik holek teď brečí kvůli zlomenému srdci?

Ano, ty máš to štěstí, že tě miluje takovou, jaká jsi. Jenže je tu i pár pravidel, která neuškodí aspoň volně dodržovat, aby status zadaná stále zůstal tvůj.

Dej mu volnost
Nikdo se nechce cítit svázaný v poutech, pod lupou a navíc, jak jistě víš, tak žárlivost patří mezi největší zabijáky vztahů. Nemusíš žárlit na každou holku, na kterou se otočí nebo na ni promluví. On přece může mít i kamarádky. A tobě nezbývá nic jiného než mu věřit – vždyť o důvěře ten vztah je. A kontrolováním jeho mobilu nic nenapravíš, on potřebuje i své soukromí a přiznej si, že kdyby tě chtěl podvést, tak podvede, ať uděláš před tím jakoukoliv žárlivou scénu.

Komunikace
Vztah, to je komunikace mezi dvěma lidmi. Mějte ve vás dvou jasno, ať nedojde k omylu. Vždy, když je nějaký problém, tak si s ním sedni a promluv si. Když ti něco vadí, řekni mu, aby se mohl zamyslet a napravit to. I ty se zamysli, když ti něco vyčte, ne, že se hned naštveš.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Čím ho odradíš už na začátku vztahu?
Co je to vlastně láska?

Příliš urputná

SMS a volání - je přirozené, že chceš vědět o každém jeho kroku, ale čeho je moc, toho je příliš a o veškerý kredit ho zase připravit nemusíš. Ani na něj netlač, aby si na tebe našel čas každý den. Nebuď stíhačka, aby mohl říct, že má tu nejúžasnější přítelkyni na světě. Vždyť přece když bude chtít napsat, tak napíše, ne?

Nech ho občas kamarádům a jeho zájmům
I když s ním chceš trávit každou sekundu života, tak on má i kamarády a nějaké koníčky, které jsou pro něj též dost důležité. Nech mu občas čas jen pro něj, aby se pobavil. Jako ty nejsi jen jeho, tak ani on není tvůj majetek.

Zajímej se o něj
Vztah by měl být založen na důvěře a i ty sama víš, že tě zajímá každý jeho problém, tajemství a pocit. Tak přestaň mluvit jen o sobě a zeptej se i na něj. Rád ti povykládá i věci o fotbale, které tě nezajímají. Ale on taky musí přežívat holčičí drby a problémy.

Hledej v něm oporu, nejlepšího kamaráda, kterému můžeš říct vše a můžeš mu na 99 procent důvěřovat. Buď k němu fér a ujisti ho, že od něj čekáš to samé, ať vám může každý závidět!8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •