Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Na úvod bych ráda řekla, že každý muž je jiný a každý žádá od své přítelkyně něco jiného, ovšem existuje pár frází, které by rádo slyšelo mnoho mužů napříč celým světem. Zkus se nad tím zamyslet, jestli toho svého dostatečně chválíš. I muži si tot...

Co muži chtějí slyšet od své partnerky?

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 14.03.2017, 00:00 | 14.03.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Na úvod bych ráda řekla, že každý muž je jiný a každý žádá od své přítelkyně něco jiného, ovšem existuje pár frází, které by rádo slyšelo mnoho mužů napříč celým světem. Zkus se nad tím zamyslet, jestli toho svého dostatečně chválíš. I muži si totiž žádají komplimenty, ačkoliv to nepřiznají.

Dej mu najevo, že je pro tebe jediný!


Že je lepší než ostatní. Že jedině jeho miluješ. Že jsi pouze a jenom jeho. Ano, pár „žárlivých“ řečiček ho jistě potěší. Ale všeho s mírou! Žádné velké žárlivé scény – ty by mohly vést k hádkám.


Ukaž mu, že miluješ jeho tělo!
Možná nemá tolik svalů, na hlavě mu neroste již mnoho vlasů a občas se mu na obličeji objeví nějaký ten pupínek… přesto je pro tebe naprosto perfektní! Řekni mu, jak miluješ jeho ruce. Jak krásné má oči nebo třeba úsměv. A co jeho vůně? Jsi z ní totálně paf? Každá maličkost ho jistě potěší. Neboj se otevřít pusu a vypustit z ní pár lichotek.


Chval mu oblečení!


Ráda bys trošku poupravila styl, jakým se obléká? Ano, mnoho žen mají tyto tendence. Jednou z cest je mu začít kupovat oblečení k narozeninám a na Vánoce a tak dále. Další možností, jak mu naznačit, co mu sluší, je pochválit mu každý kousek v šatníku, který se ti zamlouvá. „Wow, to je fakt pěkné tričko, to ti sluší, zlato.“

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jsi připravena na vážný vztah?
Zlatá pravidla, jak si udržíš vztah
Znamení, že váš vztah je nebezpečný


Nech ho, ať tě ochraňuje!


Řekni mu, jak bezpečně se cítíš v jeho náruči. Jak jsi ráda, když tě odvádí večer domů a nemusíš jít sama. Bude se cítit „mužně“. Nestyď se ukázat, jak křehké stvoření jsi.


Zasměj se jeho vtipným výrokům!


Možná, že jeho vtipy jsou občas trapné a zoufalé, ale čí ne? Každý máme občas ten trapňoučký smysl pro humor, který rozesměje jen nás samotné. Je dobré, pokud jste naladěni na stejné vlně a společně se smějete svým vtipům.


Také v posteli ho chval!


Postel je místo, kde jeho sebevědomí může utrpět, když se zrovna nedaří. Zde bys měla mluvit snad ještě více, než kde jinde. Řekni mu, co se ti líbí, co na něm miluješ, jak tě vzrušuje a co teprve jeho chlouba?! Páni, ta ale je!


Ano, napadají mě ještě další fráze, jako třeba „Nebolí mě hlava. Jdi na pivo s kamarády. Doopravdy mi nic nemusíš kupovat. Hned ti řeknu, proč jsem na tebe naštvaná. Dneska můžeš hrát na počítači hry. Klidně lež a já tě budu masírovat. Koupila jsem ti pivo. Ty jsi tak inteligentní, zatím co já jsem úplně blbá…“ Ovšem tohle není třeba více rozebírat. Plus to ber trošku s nadsázkou.


A co napadá tebe za fráze, které muži chtějí slyšet od žen?4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •