Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na prázdninách miluji ty probdělé noci při filmech. Nemůžeš spát, protože spíš odpoledne, tak se rozhodneš pustit nějaký klasický dívčí film. Co si budeme povídat… mluvím o romantických komediích.

Na tohle nekoukej, pokud jsi zamilovaná do kamaráda!

Sledování filmů
zdroj: Thinkstockphotos Sledování filmů
aktualizováno 15.07.2015, 09:48 | 15.07.2015, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Na prázdninách miluji ty probdělé noci při filmech. Nemůžeš spát, protože spíš odpoledne, tak se rozhodneš pustit nějaký klasický dívčí film. Co si budeme povídat… mluvím o romantických komediích.

Pokud se jedná o romantické komedie, zjistila jsem, že spousta z nich má podobný děj - dvou nejlepších kamarádů, kteří se do sebe na konci filmu zamilují a vše končí samozřejmě šťastně. Krásná pohádka. Ale může se to stát i v reálném světě? Poděl se o názor v komentářích. A já už jsem tu se seznamem filmů, kde hlavní roli hrají dva nejlepší kamarádi.

 

Jeden den


Tento film je zároveň i knížkou. Dva nejlepší kamarádi se vidí každý rok pouze jeden den. Neustále jsou v kontaktu a prožívají vše, co jim přijde do cesty. Vztahy i kariéra nejsou vždy růžové. A tak jde život dál a dál… skrz děti, rozvody, výpovědi z práce, až zjistí, že se vlastně celou tu dobu milují. Jenže musím také prozradit, že tento film nemá šťastný konec, což je báječná, ale smutná změna. 

 

S láskou, Rosie


Znají se odmalička, sdílí spolu své sny, trable i radosti. A jak už to tak chodí, občas je něco od sebe odloučí. Narodí se dítě, přijdou svatby, stěhování… Jednou je zadaný on, pak zas ona. A ne a ne se sejít. A když už se zdá, že je všechno ztracené… čekání se po mnoha letech vyplatilo.

 

Hlavně nezávazně/Kamarád taky rád


Dva odlišné filmy se stejnou pointou. Lze spolu spát a zůstat pouze kamarádi? To se dozvíš v těchto filmech. Já myslím, že zrovna tyto dvě pohádky nepotřebují komentář. Báječně se zasměješ a k tomu si užiješ na konci i trochu romantiky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Beseda s Veronikou Kašákovou o knize Zpověď

Jak se mi líbil Utubering

 

Zkus mě rozesmát


Už léta spolu pracují, jsou dobří kamarádi a pak se nedopatřením ocitnou na společné dovolené plné lží. Kam až jsou ochotni zajít? A když už to vypadá na svatbu s jinou, uvědomí si, že ta pravá byla celou tu dobu přímo před ním.

 

Záměna


Jsou pouze kamarádi. Ona se rozhodne najít dárce spermatu, protože už je připravena být mámou, ale ten pravý stále nikde, jenže nedopatřením ji sperma daruje její nejlepší kamarád, aniž by to tušila. Vydrží jejich přátelství, až se vše provalí?

 

Italské prázdniny


Mladičká puberťačka se rozhodne zažít ty nejlepší prázdniny plné dobrodružství. Po boku ji vždy stojí kamarád, ale ona je zaslepena někým/něčím jiným.

 

Něco jako láska


Jednou se potkali na palubě letadla a od té doby na sebe neustále narážejí. Stávají se z nich nejlepší kamarádi, kteří si mohou popovídat o všech pádech i vzestupech v kariéře i ve vztazích…

 

Znáš ještě nějaký podobný film se stejným tématem?7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •