Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Značku Fa tady zná snad každý a není divu, nemálo žen uzná, že jsou s těmito produkty spokojeny. Já ti dnes představím novinku ze světa antiperspirantů a sprchových gelů. V hlavní roli modrá a lotusový květ.

Provoň svou koupelnu modrým lotusem

Sprchování
zdroj: Thinkstockphotos Sprchování
aktualizováno 24.01.2016, 00:11 | 24.01.2016, 00:11 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Značku Fa tady zná snad každý a není divu, nemálo žen uzná, že jsou s těmito produkty spokojeny. Já ti dnes představím novinku ze světa antiperspirantů a sprchových gelů. V hlavní roli modrá a lotusový květ.

Fa Magic Oil je sprchový gel s mikro oleji a osvěžující vůní modrého lotosu (což je - kdyby někdo nevěděl - posvátný, pro oko nádherný leknín), díky němuž si obal vysloužil světle modrou svěží barvičku, která u mě vzbuzuje pocit prázdnin, léta a hlavně vody, ať už moře v zahraničí nebo jezera tady u nás.

Provoň svou koupelnu modrým lotusem
(Foto: Michaela Vančurová/Krasna.cz)


A právě částečky mikro oleje hrají v tomto produktu velkou roli. Mají chránit pokožku před vysušením a poskytovat péči, která nebude zanechávat zbytky mastnoty.

Naše pokožka potřebuje hydrataci, jelikož se lehce vysuší. Zejména když ji teď v zimě vystavujeme topení či klimetizaci. A jak všichni víme, suchá kůže svědí, což není zrovna příjemné.

Jsem poslední dobou zvyklá používat právě kvůli vysušování pokožky tělová mléka do sprchy, jenže mám problém s tím, že jsem pak taková mastná a odškrabávám si zbytky nevymytého mléka. Proto jsem ráda, že někdo přišel se sprcháčem, který hydratuje a zároveň mou pokožku nedělá zbytečně klouzavou, ale naopak hezky jemnou a vitální.

Vůně už je pouze klasická, nijak sladká, nijak výrazná, adekvátní pro sprchový gel. Nemám, co bych vytkla.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vynech parfém, a vyzkoušej krém!
Vyzkoušej novinku Poo-pourri!
Krásný úsměv a levně? Vyzkoušej tyhle fígle!

 

Další produkt, který bych ti ráda představila, je tedy Fa antiperspirant FRESH & dry (150 ml). Tento kombinuje moc zabraňovat pocení tím, že zužuje potní žlázy, ale také i odstraňuje zápach. Ideální kombinace, kterou přímo potřebuješ! I tento je z nové kolekce od Fa a je s vůní květu lotusu. Opět si zasloužil letní modrý design (Už jsem vám někdy říkala, jak tuhle modrou barvu miluji?).

Co je novinkou a zvláštností, je technologie uvolňování svěžesti po celý den. Ovšem musím konstatovat, že nemůžeme čekat až takové zázraky. Pro mě je to prostě antiperspirant.Co oceňuji, je 0% alkoholu, tudíž se dá použít i hned po holení, aniž by podráždil tvou pokožku v podpaží. Jsem na spoustu produktů alergická a má pokožka je více než citlivá… S tímto antiperspirantem však nemám problém. Palec hore! Také nezanechává bílé stopy na oblečení.

Před otevřením nezapomeň pořádně protřepat (to nejdůležitější se totiž ukládá na spodku a my ho potřebujeme dostat ven), a pak už stříkej z dostatečné vzdálenosti (asi 15 cm).

Vůně je příjemná, nijak dráždivá. Je skvělé, že není moc sladká nebo až moc výrazná, podle mě je tak akorát pro každý nos. Většinou mi totiž vadí, když se někdo přede mnou nastříká a dráždí mě to tak, až mě to rozkašle. V tomhle případě s tím nemám problém.

A co ty? Znáš, máš, vyzkoušíš?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •