Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máš pocit, že jakmile se pustíš do složitějšího účesu, než je culík, vznikne ti na hlavě vrabčí hnízdo? S těmito návody to zvládneš.

3 SUPER účesy pro dlouhé vlasy

Drdol
zdroj: Thinkstockphotos Drdol
aktualizováno 06.11.2013, 11:48 | 06.11.2013, 00:00 | Krasna.cz/lk

Máš pocit, že jakmile se pustíš do složitějšího účesu, než je culík, vznikne ti na hlavě vrabčí hnízdo? S těmito návody to zvládneš.

Hodně dívek je rázem ve stresu, když si ze svých vlasů mají vytvořit složitější účes, než je obyčejný culík. Naštěstí ty šikovnější slečny vytvořily tutoriály, které dělají život jednodušší i nám ostatním. Pojď se podívat na tři účesy, které vypadají na první pohled hrozně složitě, ale vlastně jsou při tvorbě dost jednoduché. Možná se ti nepovedou napoprvé, ale s trochou cviku je jistě zvládneš i ty.

Neformální, ale působivý drdol

 

Tutorial účesy
Vidíš, návod je skutečně jednoduchý. (Foto: facebook.com)

 

Rozděl si vlasy do tří částí a zatoč prostřední pramen tak, jak je vidět na obrázku, a upevni ho sponkou, spirálkou nebo pinetkou. Pak vezmi pramen z levé části vlasů, zakruť ho a obtoč kolem drdůlku. Poté vezmi praMen z druhé strany vlasů a opět ho pořádně zakruť a obtoč kolem drdůlku, vždy upevni pinetkou. Takhle strany střídej, dokud budeš mít co namotávat, poté celý účes důkladně zafixuj lakem na vlasy. Vypadá to složitější, než to je, tak proč to nezkusit?

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak si udělat rychlý a přitom perfektní účes do tanečních? Koukni na videonávody!
Mista Fashion Blog: Zapletený účes pro všechny délky vlasů
GALERIE: Trendy účesy pro KRÁTKÉ vlasy

Zaplétaný drdol na straně

 

 

Základem pro tento drdol je dobře učesaný culík na straně. Gumičku bys měla mít asi tam, kde chceš mít umístěný hotový drdol. Vlasy rozděl do dvou pramenů a jeden pramen zagumičkuj. Ze zbylého začni splétat pramen, do kterého budeš postupně přidávat další a další vlasy. Až dojdeš na konec vlasů a budeš mít do copánku zapleteny všechny prameny, celé dílo zagumičkuj. S pomocí druhého zrcátka copánek obtoč kolem culíku a upevni pinetkami. Druhý pramen vlasů zakruť a připevni k již vytvořenému drdolu. Další super účesy této youtuberky najdeš na kanále Lilith Moon.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Sexy elegantní účesy do 5 minut! VIDEONÁVOD
Zpestřete svůj účes! Zkuste čelenky a ozdoby!

Zauzlovaný účes

 

 

 

Ze všeho nejdříve vezmi hřeben a sčeš vlasy do culíku uprostřed hlavy. Vlasy navlhči a vetři do nich tužidlo, aby se s nimi dalo lépe pracovat. Vezmi ze strany culíku pramen vlasů, rozděl ho na dva menší prameny a na nich uvaž uzel. Vezmi další pramen a opět ho zauzluj s předchozím, uzel dotáhni tak, aby byl u předchozího uzlu. Takto postupuj pramen po prameni až dojdeš na konec culíku. Poslední pramínek vlasů zastrč pod gumičku, která držela původní culík. Po celou dobu uzlování připevňuj vlasy pinetami k hlavě. Nakonec jen stačí umístit ozdobu, která zakryje gumičku.

Tento účes vypadá na první pohled dost složitě, ale vlastně je velice jednoduchý. Uvidíš, že s trochou cviku ho zvládneš. A zkusit bys to rozhodně měla, protože s tou květinou to vypadá úžasně romanticky. Další skvělé účesy této youtuberky najdeš na kanále bebexo.2 hlasů
Vaše hodnocení