Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Holky, také máte pocit, že největší úleva přichází v momentě, když si sundáte podprsenku? Také cítíte, že vaše prsa konečně mohou „dýchat“ a svobodě se pohybovat, místo toho, aby byla sepnuta pevnou podprsenkou s nepříjemnými kosticemi? Pokud zast...

Bizardní, vtipné nebo praktické? Vychytávky, které můžeš pořídit svému poprsí

Poprsí
zdroj: Thinkstockphotos Poprsí
aktualizováno 16.01.2018, 00:13 | 16.01.2018, 00:13 | Krásná.cz

Holky, také máte pocit, že největší úleva přichází v momentě, když si sundáte podprsenku? Také cítíte, že vaše prsa konečně mohou „dýchat“ a svobodě se pohybovat, místo toho, aby byla sepnuta pevnou podprsenkou s nepříjemnými kosticemi? Pokud zastáváte názor, že podprsenka je nutné zlo, pak pro vás máme dobrou zprávu.

Existují totiž speciální vychytávky, díky kterým bude váš dekolt vypadat natolik svůdně, že nebude potřeba nosit podprsenku. Nevěříte?


Umělé bradavky
Instagram zaplavily fotky dívek, které ukazují, že chodit bez podprsenky, a tím pádem ukázat bradavky, je vlastně sexy záležitost. Toho se ihned ujali výrobci a vytvořili falešné bradavky, které si můžeš připevnit na svá prsa. Jenom si dej pozor, abys zvolila správné rozměr. Jinak by se mohlo stát, že bys měla nepřirozeně velké bradavky, které by ti nikdo nevěřil.

 

Vychytávky pro prsa - 1
(Foto: Archiv firem)


Zakrývač bradavek

Existují události, u kterých není vhodné, aby bradavky byly vidět. Pro tento případ pro tebe máme vychytávku, která je založena na opačném principu. Stačí, když si tělovou „náplast“ nalepíš na svá prsa a problém je vyřešen. Jednoduché a možná i praktické.

 

Vychytávky pro prsa - 6
(Foto: Archiv firem)


Polštářek pro tvá prsa

Obzvláště holky s velkým poprsím určitě ocení, že si mohou pořídit speciální polštářek jenom a jenom pro svá prsa. To znamená jediné, konec bolesti při lehu na břiše. Jenom by nás zajímalo, jak nakládat s polštářkem během nočního převalování? Možná je na čase, aby výrobci ještě popřemýšleli o lepší variantě.

 

Vychytávky pro prsa - 5
(Foto: Archiv firem)


Maska pro zvětšení prsou
Vypadá to, že masky nejsou jenom na tvář, ruce či nohy, ale i na prsa. Navíc mají skoro magickou moc – dokážou tvá ňadra zvětšit. Alespoň to tedy tvrdí na obalu. Kromě toho maska dokáže prsa i zpevnit a zjemnit. Kouzlo se ti při každodenním nošení vyplní do týdne. No nekup to…

 

Vychytávky pro prsa - 7
(Foto: Archiv firem)

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám malá prsa?
Tajemství krásných, velkých a pevných prsou odhaleno
Nesedí ti podprsenka? Nejdřív zjisti, jaký typ prsou máš!


Jídlem k většímu poprsí
Nejsi spokojena s velikostí svých košíčků? Pak je na čase, abys ochutnala F-Cup cookie, speciální sladkost, která podle výrobců obsahuje 50mg přírodního zvětšovače prsou. Tato látka se nazývá Pueraria Mirifica a zdá se, že není nebezpečná. Dáš si?

 

Vychytávky pro prsa - 8
(Foto: Archiv firem)


Masážní pumpička
Nemáš chuť na pochybné cookies? Pak bys mohla zkusit masážní pumpičku, která je taktéž určena ke zvětšení prsou. Výrobci tvrdí, že se během masáže stimulují správné body, díky kterým se tvé poprsí krásně „nafoukne“. Možná to zní bolestivě, ale opravdu se prý jedná o masáž.

 

Vychytávky pro prsa - 2
(Foto: Archiv firem)


Žádné prsní vrásky
Bojíš se, že tvá prsa brzy budou pokryta vrásky? Obzvláště tzv. žlábek se postupem času může proměnit ve vrásčitý záliv. Naštěstí existuje chytrá tyčinka, kterou si uložíš mezi svá prsa a necháš ji tam přes noc. Výsledkem je krásné poprsí bez vrásek a bez jediné chybičky! Alespoň tak to píší na obalu.

 

Vychytávky pro prsa - 3
(Foto: Archiv firem)


Proti potu

Obzvláště v létě se člověk ihned zapotí a pot se usadí v oblasti pod ňadry. Tohle léto už ale budeš vybavena a pot si na tebe nepřijde. Můžeš děkovat chytrému ručníku, který je přímo šitý na naše dekolty. Vypadá opravdu stylově, takže není důvod, proč ho nevyzkoušet.

 

Vychytávky pro prsa - 4
(Foto: Archiv firem)

 1 hlasů
Vaše hodnocení