Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Svět zná novou vítězku soutěže krásy Miss Universe. Ovládla ji 24letá Francouzka Iris Mittenaere, studentka zubní chirurgie z Lille.

Brunetky jsou v kurzu! Ovládly i Miss Universe! FOTKY

Iris Mittenaere
zdroj: Profimedia Iris Mittenaere
aktualizováno 31.01.2017, 15:22 | 31.01.2017, 15:22 | Krásná.cz

Svět zná novou vítězku soutěže krásy Miss Universe. Ovládla ji 24letá Francouzka Iris Mittenaere, studentka zubní chirurgie z Lille.

Iris Mittenaere v průběhu slavnostního finále prestižní soutěže krásy, které se konalo ve filipínské metropoli Manila, vyslovila přání, aby víc zemí otevřelo své hranice uprchlíkům.

 

Dodala, že toto rozhodnutí je v kompetenci jednotlivých států, její vlast se však podle ní rozhodla dobře, když migranty přijala. "Otevřené hranice nám umožňují víc cestovat a objevovat svět," řekla.

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii

 

Druhá skončila 25letá Haiťanka Raquel Pélissier, na třetím místě se umístila 23letá Kolumbijka Andrea Tovar.

 

65. ročník Miss Universe se konal 30. ledna ve filipínské Manile a nová vítězka, rodilá Pařížanka Iris Mittenaere, zaujala porotu svým názorem ohledně přistěhovalců ve své zemi. Miss Haiti, Raquel Pelissier, zase udělala silný dojem příběhem, kdy jí zemětřesení v roce 2010 změnilo život.

 

Mittenaere si korunku královny krásy převzala od minulé vítězky, herečky a modelky z Filipín, 27leté Pii Wurtzbach.

 

Českou republiku reprezentovala mezi 86 dívkami z celého světa Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, která se sice do užšího výběru nedostala, soutěž ji však podle jejích slov hodně naučila: “Nejdůležitější na celé soutěži je si uvědomit, že jste za dobu svého kralování udělali obrovský krok. Že jste se naučili přijímat věci tak, jak jsou, a bojovat se svým strachem, což u mě bylo největší posunutí.”

 

PSALI JSME:

Nová Miss Universe je z Kolumbie! Vyhrála korunku z Česka
TO CHCE POTLESK: Byla tlustá jako koule, teď je z ní MISS! Jak to dokázala?
Smáli se jí, že je ošklivá. Dnes bojuje o titul Miss a posměváčci pukají závistí
Rozhovor s Gabrielou Frankovou: Nejoblíbenějším místem České Miss 2014 je koupelna

 

Na finále Miss Universe odletěla Andrea Bezděková s nádhernými večerními šaty od návrhářky Terezy Sabáčkové. Vybavena byla také národním kostýmem od Marie Staré a šperky Lucy Diamonds.
 

Česká Miss Andrea Bezděková
(Foto: oficiální zdroj)

 

Česká Miss Andrea Bezděková
(Foto: oficiální zdroj)

 1 hlasů
Vaše hodnocení