Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nevíš, jak se správně nalíčit na každoroční pracovní večírek nebo jak zaujmout perfektním make-upem na silvestrovské párty? Vsaď na starou dobrou klasiku a vyzkoušejte naše tipy.

Buď královnou vánočního večírku! 6 triků pro perfektní make-up

Líčení - 4
zdroj: oficiální zdroj Líčení - 4
aktualizováno 18.12.2017, 00:38 | 18.12.2017, 00:38 | Krásná.cz

Nevíš, jak se správně nalíčit na každoroční pracovní večírek nebo jak zaujmout perfektním make-upem na silvestrovské párty? Vsaď na starou dobrou klasiku a vyzkoušejte naše tipy.

1. Nebojte se make-upu

Potřebujete-li najít správný odstín podkladového make-upu, vyberte tři, které by se mohly hodit k tónu vaší pleti. Naneste je v pruzích podél čelisti a na krk. Ten, který se v pleti ztratí, je pro vás tím pravým.

 

Líčení - 2
(Foto: oficiální zdroj)2. Zkuste červenou rtěnku!

Pokud si myslíte, že nemůžete používat červenou rtěnku, zkuste se nad tím ještě jednou zamyslet, červená rtěnka se totiž hodí ke každé ženě. Stačí, když rty nejprve vyplníte konturovací tužkou – rtěnka se pak přestane rozpíjet a rtům dodá na jejich objemu.

 

Rudá rtěnka
(Foto: oficiální zdroj)


3. Růž obličej úplně rozzáří!
Dokonalý podklad pro růž vytvoříte tak, že na pleť nejprve nanesete světlý odstín podkladového make-upu. Při nanášení růže je nejlepší použít místo špičky štětce jeho plochou stranu, poskytne vám totiž větší kontrolu a umožní líčidlo postupně vrstvit.

 

Líčení - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

4. Podtrhněte oči řasenkou!
„Když se řasenka při nanášení rozmazává, počkejte několik minut a pak ji štětcem na pudr nebo na růž odstraňte, po zaschnutí to jde snadno. Do nalíčené tváře ale nesahejte mokrými prsty ani vlhčeným ubrouskem,“ doporučuje Rick Dicecca, umělecký maskér dekorativní kosmetiky Amway Artistry.


5. Zvýrazněte vaše oči na celý den!

Chcete-li zabránit tomu, aby se líčení očí postupně vytratilo, naneste na oční víčka nejprve trochu podkladového make-upu nebo korektoru. Přispěje to k lepšímu přilnutí a zjasnění stínů a zakrytí žilek, které mohou pod jemnou kůží očních víček prosvítat.

 

Líčení - 5
(Foto: oficiální zdroj)6. Vsaďte vždy jen na jedno!

Chcete-li se nalíčit výrazně, vyberte si, na co se zaměříte. Buď na oči, nebo na rty. Nikdy ne na obojí! Například u očí s kouřovým efektem nechte rty nenalíčené.
 

Naše kosmetické tipy:

 

TVÁŘ

 

Líčení - 3
(Foto: Archiv firem)

 

* Tekutý rozjasňovač Maybelline (299 Kč, dostupný v drogeriích Rossmann).
* Dlouhotrvající make-up Rimmel Lasting Finish Breathable Foundation (289 Kč). Je super lehký a vydrží celý den a celou noc.

 

OČI

 

Líčení - 2
(Foto: Archiv firem)

 

* Dlouhotrvající tekutá linka na oči Artistry Signature Color, Amway (865 Kč). Precizní aplikátor umožňuje různé typy líčení od tenkého orámování po výrazný efekt.

* Party řasenka pro objem a oddělení řas Bobbi Brown Eye Make-Up Extreme (745 Kč, dostupné např. v OC Nový Smíchov).

 

Líčení - 4
(Foto: Archiv firem)


* Korektor a rozjasňovač pod obočí Dermacol Gorgeous Eyebrow 2v1 (199 Kč). Jedním koncem barevně neutralizuje, dokonale sjednocuje a konturuje, druhým dodá jemný lesk a opticky zvětší a rozjasní oči.
* Paletka očních stínů Essence (224 Kč). Dvanáct vysoce pigmentovaných nude tónů s matnými, metalickými a třpytivými efekty.


RTY

 

Líčení - 1
(Foto: Archiv firem)

 

* Makronka Clinique Sweet Pot (640 Kč, dostupný např. v nově zrekonstruované prodjeně v OC Nový Smíchov). Na jedné straně makronky je cukrový peeling na rty, na druhé straně je lehce tónovaný balzám na rty.
* Rtěnka Bourjois Rouge Laque (299 Kč). Nelepivá lesklá rtěnka, ultra pigmentovaná, vydrží až 16 hodin.
 1 hlasů
Vaše hodnocení