Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Strašákem žen, a čím dál častěji i mladých dívek, je nevzhledná pomerančová kůže. Proti celulitidě ale jde velmi efektivně bojovat. Máme pro tebe několik super tipů, jak s ní pěkně zatočit!

CELULITIDA: Víme, jak na ni! Osvědčené tipy, které nezklamou

Celulitida
zdroj: oficiální zdroj Celulitida
aktualizováno 20.09.2016, 18:25 | 20.09.2016, 18:25 | sim

Strašákem žen, a čím dál častěji i mladých dívek, je nevzhledná pomerančová kůže. Proti celulitidě ale jde velmi efektivně bojovat. Máme pro tebe několik super tipů, jak s ní pěkně zatočit!

Tzv. pomerančová kůže dnes skutečně trápí ženy a dívky všech věkových kategorií. Ať už jsi štíhlá, nebo máš pár kilo navíc, může tě tento odvěký nepřítel žen pořádně potrápit. Naštěstí je tu ale několik rad a tipů, jak s ní bojovat a mít zase stehna  a zadeček k nakousnutí. 

 

Do boje 

 

U celulitidy nejde jen o to, že hyzdí pro muže tolik obíbené partie našeho těla - stehna a zadeček, ale omezuje také průtok krve a ucpává lymfu. Je tedy více než žádoucí, se jí zbavit jednou provždy. Hlavně to, dámy, nevzdávejte, protože když se chce, tak to skutečně jde! Vypracujte si sexy křivky bez nevzhledných ďolíčků.

 

Spouštěcí faktory

 

Proč celulitida trápí tak vysoké procento žen? Spouštěcími faktory může být sedavé zaměstnání, hormadění toxinů v těle, nebo třeba genetika a užívání hormonální antikoncepce, která obsahuje hormon estrogen. 

 

Zaručené tipy

 

Nejosvědčenějším tipem vždycky byl a bude pohyb. Ne, že byste musely běhat maratóny. Úplně postačí, když si zajdete zaplavat nebo vyrazíte na brusle, kolo, nebo třeba na procházku. Pokud k tomu budete přes den popíjet neslazenou neperlivou vodu a zdravě se stravovat, máte vyhráno. Kdybyste měly vody dost, můžete jí kombinovat s bylinnými čaji. Třeba taková kopřiva je proslulá svými účinky v boji s ďolíčky a podporou krevního oběhu, navíc posiluje imunitu a podporuje látkovou výměnu v těle. 

 

 

Dalším zaručeným tipem jsou lymfodrenáže - tedy masáže, kdy vám buď speciálně vyškolená masérka rozmasírovává přímo lymfu, nebo vám nasadí speciální kalhoty, které "masáž" odvádějí za ní. Lomfodrenážní kalhoty vyjdou levněji, než speciální ruční masáže, ale výsledky nejsou vidět tak rychle.

 

Vyzkoušet také můžete kosmetické výrobky přímo určené k válce s pomerančovou kůží. Na trhu je jich dnes tolik, že budete mít z čeho vybírat. Koukejte hlavně po těch s obsahem kofeinu, nebo skořice. Ale pozor, mají spíše podpořit ostatní aktivity (pohyb a masáže), samy o sobě zázraky nezpůsobí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Štíhlejší nohy raz dva
Sexy chodidla: Jak na domácí pedikúru
Fígly, aby ti nesmrděly nohy!

 

Skvělé je, dělat si v průběhu sprchování či koupání peeling, který podporuje nejen výměnu staré kůže, ale také se díky němu kůže lépe prokrvuje. Připravit si jej můžeš i doma sama. Co takhle vyzkoušet kávový, medový, nebo skořicový peeling s mátou? Zní to docela voňavě, že?

 

Hlavně se nevzdávat

 

Pamatujte, že žádný úspěch nepřichází ze dne na den. I boj s celulitidou je běh na dlouhou trať. Ale když ho nevzdáte, vytoužené výsledky se dostaví již po několika týdnech a vy budete moci vystavovat své přednosti na odiv celému světu.0 hlasů
Vaše hodnocení