Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Obdivuješ v časopisech bohaté hřívy celebrit a modelek? Toužíš mít hustší a delší vlasy, ale nechceš si nechat dělat klasické prodloužení vlasů? V dnešním díle ti Mista prozradí svůj trik, jak během pár minut z mikáda snadno vytvořit dlouhé husté ...

Chceš dlouhou hřívu? Mista ti poradí svůj trik s clip-in prameny

Mista Fashion Blog: Clip-in vlasy
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Clip-in vlasy
aktualizováno 14.03.2013, 00:00 | 14.03.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Obdivuješ v časopisech bohaté hřívy celebrit a modelek? Toužíš mít hustší a delší vlasy, ale nechceš si nechat dělat klasické prodloužení vlasů? V dnešním díle ti Mista prozradí svůj trik, jak během pár minut z mikáda snadno vytvořit dlouhé husté lokny.

Také si všímáš u celebrit, že je jednou vidíš s kratšími vlasy a o týden později té osobně najednou vyrostly vlasy o 20 cm? Pravděpodobně dotyčná, stejně jako Mista, použila „clip-in“ prameny. Ještě jsi o tom neslyšela? Clip-in vlasy jsou vlasové příčesky, které se v pásech na sponkách připevňují na tvé vlastní vlasy, čímž se jak zahustí, tak i prodlouží.


A jak to funguje? Prostě si oddělíš část vlasů, nasadíš clip-in pás, procvakneš sponečky a příčesek se přichytí. Nemusíš se bát, že by ti tyto vlasy nějak vypadly, drží opravdu dobře.

 

Mista Fashion Blog: Clip-in vlasy - 13
(Foto: oficiální zdroj)


Expertka na krásu Marta radí: Pokud máš opravdu extra jemné a klouzavé vlasy a chceš mít větší jistotu, že se clip -n vlasy ani nehnou, tak stačí v místech, kde jsou zmiňované sponky, svoje vlasy lehoučce natupírovat. Podívej se na video, jak na to:

 


Tato metoda je vhodná na různé večírky a akce, kde chceš vypadat opravdu skvěle. Nehodí se příliš na každodenní nošení. Také se nedoporučuje v těchto clip-in vlasech spát atd. Je to zkrátka jednorázová záležitost.

 

Mista Fashion Blog: Clip-in vlasy - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech
Mista radí: Jednoduchý výčes na ples, nebo na večer s přáteli
Mista radí: Co se zničenými vlasy?

 

Kde tuhle vychytávku pořídit? Například na e-shopech, v kadeřnických potřebách, na aukru, na ebay atd. Abys trefila správný odstín, tak je samozřejmě lepší se poradit v kamenném obchodě. Pozor, příčesky musí být z pravých vlasů. Když si koupíš umělé, nepůjde s nimi dál pracovat.

 

Detailní návod nasazování nalezneš v následující galerii.

 

 

Fotogalerie

1 / 16 Otevřít fotogalerii

 

S clip- in vlasy totiž pak můžeš úplně normálně pracovat, jak by to byly tvoje. To znamená natočit, vyčesat, zkrátka co tě napadne. Samozřejmě tak, aby nebyly vidět ony přichytávací sponky.


A jak o takovéhle vlasy pečovat? Občas je jednoduše umyješ šampónem a vysušíš, abys je zbavila zbytků stylingových přípravků, a vlasy můžeš dál používat.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Dlouhé a husté vlasy ihned? Zkus CLIP-IN prameny!
Tajemství krásných vlasů – objem, pružnost a lesk hravě a hned
Krátké nebo dlouhé - jaké vlasy ti budou slušet?
Doma.cz: Prodloužené vlasy: na počkání


I s clip-in prameny mohou tvé vlasy vypadat naprosto přirozeně. Podívej se třeba na videoklip k singlu Rock It, kde MISTA clip-in vlasy má.

 


Líbil se ti dnešní díl? Chceš vidět další videa s tipy na úpravu vlasů, triky v líčení a další zajímavosti? Checkuj Mista Fashion Blog.

 

Mista Fashion Blog: Clip-in vlasy - 19
(Foto: oficiální zdroj)17 hlasů
Vaše hodnocení