Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kate Middleton rozhodně patří mezi ženy, které se umějí obléknout. Navíc ke krásnému oblečení patří i stylové doplňky a šperky. Kate se šperky rozhodně nešetří, a často se objevuje na veřejnosti hned s několika zářícími skvosty.

Chceš královsky oslnit? Vyrob si šperky a doplňky ve stylu Kate Middleton! DIY

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8
zdroj: Profimedia Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8
aktualizováno 26.10.2017, 00:14 | 26.10.2017, 00:14 | DyA

Kate Middleton rozhodně patří mezi ženy, které se umějí obléknout. Navíc ke krásnému oblečení patří i stylové doplňky a šperky. Kate se šperky rozhodně nešetří, a často se objevuje na veřejnosti hned s několika zářícími skvosty.

Pokud se ti zamlouvá styl Kate, pak si zkus podobné doplňky vyrobit. Nejen, že ušetříš nekřesťanské peníze, ale navíc budeš mít dobrý pocit z toho, že sis doplněk sama vytvořila.

 

Vázanka!
Vázanky kolem krku nosily naše maminky, babičky, prababičky a teď se vázankou můžeš pyšnit i ty! Možná i díky Kate Middleton hlásí vázanka comeback s velkým C. Navíc k její výrobě nepotřebuješ žádné extra věci. Stačí pruh černé látky a šicí stroj. Pruh přelož na půlku a sešij ho pomocí šicího stroje. Rozhodně na tom není nic těžkého, ale pokud si s šicím strojem příliš nerozumíš, pak popros třeba maminku, aby ti pomohla. Společně vytvoříte krásnou vázanku, kterou můžeš nosit pod všechny límečky, které doma vlastníš.

 

Kate Middleton
(Foto: Profimedia)


Zaměř se na brož

Možná sis sama všimla, že Kate Middleton miluje brože! Nosí je snad při všech příležitostech, a ty se je neboj zakomponovat do svého šatníku také. Brože seženeš v obchodech s bižutérií, nebo si ji můžeš vyrobit v pohodlí domova. Co třeba jednoduchá brož v podobě mašličky? Pořiď si ozdobnou stuhu, ze které vytvoř mašličku, a následně ji přišij nití tak, aby držela svůj tvar. V galantérii nalezneš speciální připínací špendlík, ke kterému mašličku připevni. Je to jednoduché, efektivní a na jednobarevném oblečení vypadá brož naprosto parádně.

 

Kate Middleton
(Foto: Profimedia)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádneš, o co se jedná?
Příběh lásky Kate a Williama! Podívej se, jak to všechno začalo!
Jak hubne princezna Kate Middleton?

 
Stylové náušnice

Určitě jsi zaznamenala, že štřapaté náušnice si podmanily celý svět, a to znamená jediné - miluje je i Kate! Pravdou je, že Kate nepatří mezi příznivce bižuterie, ale na druhou stranu ví, že pokud zvolí jednotnou a tlumenou barvu, pak nešlápne vedle. Podrobný popis výroby nalezneš v našem předchozím článku, ve kterém si můžeš vybrat hned z několika typů těchto náušnic. Při jejich výrobě především mysli na to, aby se ti barva vyrobených náušnic hodila k oblečení.

 

Kate Middleton
(Foto: Profimedia)0 hlasů
Vaše hodnocení