Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Módní bible Vogue vydala zajímavý módní článek. Zástupkyně šéfredaktorky Emilly Sheffield prohlásila, že nejideálnějšími botami pro ženy jsou lodičky na ne příliš vysokém podpatku. Nejen proto, že jsou pohodlnější než ty na vyšším, ale i proto, že...

Chceš mít DOKONALÝ ZADEČEK? Víme, díky jakým botám bude vypadat NEJLÉPE

Zadek
zdroj: Thinkstockphotos Zadek
aktualizováno 15.05.2017, 00:14 | 15.05.2017, 00:14 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Módní "bible" Vogue vydala zajímavý módní článek. Zástupkyně šéfredaktorky Emilly Sheffield prohlásila, že nejideálnějšími botami pro ženy jsou lodičky na ne příliš vysokém podpatku. Nejen proto, že jsou pohodlnější než ty na vyšším, ale i proto, že dělají ženský zadek krásnějším. Může výška podpatků skutečně ovlivnit, jak bude tvůj zadek vypadat?

Zajímavý experiment vyzkoušeli v redakci Daily Mail. Modelku v kalhotkách nafotili v osmi párech bot. Ke každému z nich se vyjádřila odbornice Emma Supple.


1. Balerínky
Balerínky sice mohou být pohodlné, ale právě ony nejvíce zvýrazní nedostatky na vašem pozadí. Když v nich totiž stojíte, hýžďové svaly jsou uvolněné, takže váš zadek automaticky klesne. Dalším problémem balerín je to, že zvýrazní i nedostatky ve tvaru nohy. Právě při jejich nošení se ukáže, zda máte jednu nohu delší než druhou.

 

Boty a zadeček - 5
(Foto: Daily Mail)


2. Klasické lodičky
Mají nejpohodlnější výšku podpatku, a když si je obujete, váš zadek bude vypadat pevnější a menší. Držení těla se okamžitě změní, protože automaticky tisknete pozadí dozadu a pánev dopředu, abyste udržely rovnováhu.

 

Boty a zadeček - 1
(Foto: Daily Mail)

 

Boty a zadeček - 2
(Foto: Daily Mail)

 

Boty a zadeček - 7
(Foto: Daily Mail)


3. Boty s širokými podpatky
Paty mají více stability a vaše tělesná hmotnost se lépe rozloží. Jde o nejpohodlnější model boty. Postoj těla je mnohem lepší než u klasických lodiček. Jenže zadek až tak nevystrčíte, a tím pádem působí plochým dojmem.

 

Boty a zadeček - 4
(Foto: Daily Mail)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Cvičení na zadek, u kterého se nezapotíš
5 rad pro pěkný zadeček

Nejlepší snídaně proti celulitidě


4. Boty na platformě
Díky těmto botám se zadek tlačí směrem ven, opticky se vám prodlouží nohy a zvedne pozadí. Ale flexibilita nohy je ohrožena. Boty působí sice pohodlně, ale celé tělo je kvůli nim nakloněné dopředu a tak vyvíjí tlak na kolena. Nemusí vás z nich bolet jen záda, ale také ramena.

 

Boty a zadeček - 3
(Foto: Daily Mail)

 

Boty a zadeček - 6
(Foto: Daily Mail)


5. Tenisky

Pokud si obujete tenisky, bude váš zadek působit mohutnějším dojmem. Nejvíce se to ukáže u žen, které mají sedavé zaměstnání. Nedávná studie izraelských vědců ukázala, že při takovém zaměstnání se tuk ukládá nejvíce na zadku. V teniskách jsou nohy dobře podporovány zejména na patách. Váha je tak rovnoměrně rozložena mezi patami a špičkami, ale při chůzi se tak nezapojují hýždě, jako když si obujete boty na vyšších podpatcích.

 

Boty a zadeček - 8
(Foto: Daily Mail)0 hlasů
Vaše hodnocení