Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Plavkové sezoně sice už dávno odzvonilo, ale to neznamená, že by naše nožky měly vypadat jako tropický prales. Pokud nechceš s chloupky bojovat obden, může být řešením pomoc šikovného epilátoru! Rozhodly jsme se otestovat, zda epilátor funguje pod...

Chceš nohy bez chloupků? Zjisti, jestli se ti vyplatí koupit EPILÁTOR

Holení
zdroj: Thinkstockphotos Holení
aktualizováno 13.10.2017, 00:06 | 13.10.2017, 00:06 | DyA

Plavkové sezoně sice už dávno odzvonilo, ale to neznamená, že by naše nožky měly vypadat jako tropický prales. Pokud nechceš s chloupky bojovat obden, může být řešením pomoc šikovného epilátoru! Rozhodly jsme se otestovat, zda epilátor funguje podle našich představ a zda se i tobě vyplatí, napsat si o něj k blížícím se Vánocům.

Na trhu najdeme nespočet různorodých epilátorů, a tak je důležité, abys zvolila takový, který bude splňovat všechna tvá očekávání. Já jsem se rozhodla vyzkoušet epilátor Silk-épil 9 SkinSpa 9 od Braun.


Před epilací


Pravdou je, že v epilování nejsem nováčkem, a tak jsem již před prvním použitím věděla, že v ideálním případě by se epilace měla provádět na delší chloupky. Já jsem se rozhodla, že epilaci provedu na chloupky o velikosti zhruba 1 cm a zpětně si myslím, že jde o ideální délku.


Samotná epilace


Hned na první pohled mě na epilátoru zaujal jeho design. Epilátor skvěle padne do ruky a manipulace s ním je velmi pohodlná. Také oceňuji malé světýlko, které při epilaci svítí, a tak ti neproklouzne jediný chloupek. Pokud bych měla něco opravdu vyzdvihnout, pak jsou to vyměnitelné nástavce. Na nohy jsem samozřejmě použila ten největší, ale moc se mi líbí i obličejový nástavec, který se hodí na epilaci chloupků nad rtem. Dále je v balení nástavec střední velikosti, který je určen pro epilaci hůře přístupných míst, jako jsou například třísla nebo prostor pod kolenem.

 

Epilátor - 1
(Foto: Archiv autorky)

 

Nejvíce tě asi zajímá, zda mě epilace bolela. Nebudu lhát, že jsem nic necítila, ale zároveň musím uznat, že šlo o nejméně bolestivou epilaci, kterou jsem kdy zažila. Po minutce jsem si na drobné "štípání" zvykla a u druhé nohy jsem takřka skoro nic necítila. Epilace se asi nikdy nebude rovnat jemnému pohlazení, ale velmi oceňuji, že u tohoto epilátoru nešlo o hroznou bolest, kterou bych nemohla vydržet. Za velké plus vidím i jeho spolehlivost. U předchozích epilátorů se mi stalo, že nedokázaly "pohltit" všechny chloupky. To se mi s tímto epilátorem naštěstí nestalo, a tak stačilo vždy jedno přejetí k tomu, abych měla hladký pruh nohy bez jediného chloupku.

 

Epilátor - 2
(Foto: Archiv autorky)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Deset největších mýtů O EPILACI
Jak se nejlépe zbavit chloupků v intimních partiích
Chloupky na tváři? Žádný problém! Vyzkoušej tyto DOMÁCÍ TRIKY

 

Často se také řeší podráždění pokožky po epilaci. V mém případě byla pouze jemně zčervenalá, ale rozhodně nic, co by stálo za větší zmínku. Epilaci jsem prováděla večer a ráno byly nohy krásně jemné a dokonale oholené.

 

Epilátor - 3
(Foto: Archiv autorky)

 

V KOSTCE

 

+ Balení obsahuje tři nástavce na epilátor, nástavec pro revitalizaci pokožky, ochranné nástavce, kartáček na obličej, tři nástavné kartáčky, nabíječku a pouzdro. 
+ Epilátor má dvě nastavení rychlosti.
+ Můžeš s ním do sprchy, protože je 100 % vodotěsný. 
+ Dokáže zachytit a odstranit všechny chloupky. 
+ Hezký design, který "padne" do ruky. 
+ Epilace vydrží déle než tři týdny. 

 

- Vyšší cena. 
- Epilace nemusí být pro nováčky příjemná

 

Celkové hodnocení: 9/10

 

Epilátor - 4
(Foto: Archiv autorky)

 

Balení také obsahuje masážní nástavec a kartáček na obličej. Masážní nástavec mi přijde jako fajn věc, ale na druhou stranu to zřejmě není nic, bez čeho bych nedokázala žít. Lepší využití vidím v kartáčku na obličej, který opravdu stojí za vyzkoušení. V poslední době se čistící kartáčky na obličej těší velké oblibě. Navíc se mi líbí, že v balení jsou tři malé výměnné kartáčky, které plní rozdílné funkce. Přístroj se opět velmi pohodlně drží a čistící kartáčky jsou jemné a na obličeji příjemné. Kartáček používám po odlíčení a to zhruba na pět minut. Na pleť dám exfoliační gel a kartáčkem gel vmasíruji do všech částí obličeje. Následně gel smyji vlažnou vodou. Po pěti týdnech čištění mám pocit, že má pleť je méně krupičková a na pohled prozářenější. Rozhodně doporučuji všem dívkám, které mají nedokonalou pleť.1 hlasů
Vaše hodnocení