Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Víte, že vaši povahu a charakter dokáže prozradit tvar vaší rtěnky, či balzámu na rty! Jste vášnivá, organizovaná, nebo romantička?

Co o tobě prozradí tvar rtěnky: Nesmělá naivka, nebo drsná mrcha?

Tvar rtěnky - 6
zdroj: doma.cz Tvar rtěnky - 6
aktualizováno 19.11.2017, 00:43 | 19.11.2017, 00:43 | doma.cz/ina

Víte, že vaši povahu a charakter dokáže prozradit tvar vaší rtěnky, či balzámu na rty! Jste vášnivá, organizovaná, nebo romantička?

Stejně jako o nás vypovídá naše vizáž, boty, doplňky, či účes, svo řečí hovoří i rtěnky. Vytvarujete ji do špičky? To jakým způsobem si rtěnku přizpůsobíme k obrazu svému toho hodně řekne o našich náladách, zájmech i sexuálním apetitu.

 

Jaký jste typ?

 

Velká šéfka

 

Tvar rtěnky - 4
(Foto: doma.cz)

 

Plochá rtěnka značí ženu, která dokáže snadno s každým vyjít. Proto se hodí na manažerské pozice, ale zároveň je oblíbená v kolektivu, a má dost přátel. Je však do značné míry až zbytečně organizovaná. V posteli by mohla více popustit uzdu a nechat se vést pouze intuicí a fantazií svého přítele.

 

Drzá potvora

 

Tvar rtěnky - 3
(Foto: doma.cz)

 

Tak vás budou charakterizovat vaše kolegyně v práci, vy se tomu však můžete jen zasmát. Máte zdravé sebevědomí, ale dejte si pozor, abyste občas nesklouzávala k aroganci, či afektovanému jednání. Byla by to škoda, jinak jste totiž prototyp skvělé ženy. Ve vztahu se nebojte ukázat i vaše citlivější a zranitelnější já, více důvěry vašemu vztahu jen prospěje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jaké rtěnky nosit v chladných měsících?
VELKÝ TEST RTĚNEK: 22 žhavých barviček pro tvé rty
Červená rtěnka. Sexy doplněk nebo přešlap v líčení?
Jak nosit výraznou rtěnku? VIDEONÁVOD

 

Milá za každé okolnosti

 

Tvar rtěnky - 1
(Foto: doma.cz)

 

Patříte k nejoblíbenějším kamarádkám, protože jste milá a problémy rychle hážete za hlavu. Lidé se ve vaší společnosti cítí dobře, ale dejte si pozor aby někdo nezneužíval vaší laskavost. Občas si musíte umět dupnout. I ve vztahu vám nějaký dobrodružný zážitek, či pocit zakázaného ovoce občas chybí. Nebojte se tedy posouvat své hranice.


Odvážná provokatérka

 

Tvar rtěnky - 2
(Foto: doma.cz)

 

Ráda si děláte věci po svém a nestaráte se příliš o zavedené konvence a zvyky. Jste smělá a kreativní, proto si vás taky každý hned všimne, vy sama však nijak netoužíte být středem pozornosti. Tíhnete k bohémskému životu s vlastními pravidly a jen těžko vás někdo zkrotí.

 

Romantička

 

Tvar rtěnky - 5
(Foto: doma.cz)

 

Vášnivá romantička s nesmělou povahou, která se příliš neprojevuje, ale o to více umí překvapit v nečekaných situací, či v milostném životě. Jste jako ta postava z velkých románů Jane Austenové, pere se vás rozum cit. Ráda sníte a fantazírujete, ale pokud přejdete od snění k akci, tak z vás bude super žena.
 1 hlasů
Vaše hodnocení