Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vysvědčení se kvapem blíží. Nevíš, co si obléct na poslední den školního roku, ale víš jistě, že chceš zazářit? Neboj se barev, které ti pomohou tvůj průchod mezi školními lavicemi rozsvítit!

Co si obléct na vysvědčení? Neboj se třpytek ani barev!

Outfit na poslední den školy
zdroj: Archiv firem Outfit na poslední den školy
aktualizováno 26.06.2018, 00:00 | 26.06.2018, 00:00 | Krasna.cz/sr / ten

Vysvědčení se kvapem blíží. Nevíš, co si obléct na poslední den školního roku, ale víš jistě, že chceš zazářit? Neboj se barev, které ti pomohou tvůj průchod mezi školními lavicemi rozsvítit!

Letos frčí ultra fialová!

Fialové tričko, sukně, kalhoty nebo rovnou všechno? Rozhodně ano! Tato barva roku 2018 má velmi pozitivní a navíc uklidňující vliv na naši psychiku. Pokud si na vysvědčení oblékneš fialovou, budeš nejen skvěle vypadat, ale navíc tě pohled na tuto barvu i utěší v případě špatné známky.

 

Fialová je trendy
(Foto: Archiv firem)

Ani kalhoty nejsou na poslední den školy, jen k nim oblékni elegantnější vršek. Fialové džíny, Tally Weijl, cena k doptání v obchodě.

 

Žlutá a zelená jsou in každé léto

Nemáš v oblibě fialovou? Pak ani barvami jako je žlutá a zelená svůj poslední školní den nic nezkazíš! K létu tyto dvě barvy neodmyslitelně patří, tvůj vzhled totiž rozveselí a dodají optimistickou náladu i všem spolužákům.

 

Šaty
(Foto: Archiv firem)

Žlutá úplně evokuje léto, klidně ji zkombinuj na více kouscích. Žkutá sukně, Orsay, 699 Kč.

 

Top
(Foto: Archiv firem)

Zelená je zbytečně opomájená, působí žensky a svěže. Zavinovací top, Cellbes, 699 Kč

 

ČTĚTE TAKÉ:

Špatné vysvědčení? I tak můžeš v životě uspět - inspiruj se celebritami
Špatné vysvědčení není důvod k panice!
MUSÍŠ VĚDĚT: Kdo vymyslel vysvědčení, školu nebo známkování?

 

Tutu sukně? Rozhodně ano! 

Schováváš jednu takovou sukni ve svém šatníku? Tak neváhej ani minutu! V tak významný den je na čase tento krásný, a navíc stále moderní kousek vytáhnout. Kamarádky určitě puknou závistí.

 

Tutu sukně
(Foto: Archiv firem)

Něžná, holčičí a hravá, tutu sukně se neomrzí. Sukně LuckySkirt, 1443 Kč, prodává fler.cz.

 

Třpytkám se meze nekladou

Chceš být letos opravdu originální a jsi přesvědčená, že tvůj vzhled se neobejde bez netradičního líčení? Třpytivý fashion trend je poslední dobou velmi oblíbený. Třpytky si můžeš nanést kam tě napadně. Například nanes vrstvu na své oblíbené oční stíny, uvidíš, jak tvé oči rozjasní a prozáří. Jen pozor, ať to s nimi nepřeženeš, drž se raději rčení, že méně je někdy více.

 

Šaty
(Foto: Archiv firem)
 

Flitry a třpytky se nehodí jen na večírek, slušet budou i ve výjimečný školní den. Zlaté šaty, Lindex, 700 Kč.0 hlasů
Vaše hodnocení