Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Babí léto je tu a tobě se nechce odložit milované letní šaty? Nemusíš. Stačí k nim obléknout džínovou bundičku a na podzim budeš dokonale stylová.

Džínová bunda k šatům? Podle celebrit podzimní must have

Trend celerit: Džínová bundička přes šaty - 2
zdroj: isifa.com Trend celerit: Džínová bundička přes šaty - 2
aktualizováno 27.09.2016, 00:51 | 27.09.2016, 00:51 | Krasna.cz/trm

Babí léto je tu a tobě se nechce odložit milované letní šaty? Nemusíš. Stačí k nim obléknout džínovou bundičku a na podzim budeš dokonale stylová.

Džínovina z módy snad nikdy nevyjde. Letos na podzim slaví velký módní návrat džínová bundička. A kupodivu i v kombinaci s romantickými letními šaty nebo elegantními koktejlkami. Stačí zvolit správné doplňky a tvůj outfit bude perfektní a nebude působit nijak nepatřičně.

 
Můžeš sáhnout po univerzální bundičce v klasické modré, nosí se ale i vyšisované do světla. Naopak černou vynechej, tou by tvůj look dostal zbytečně depresivní nádech. Klasická modrá je lepší i než barevné bundičky, protože se tolik nebije s pestrobarevnými šaty.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

I v džínách elegantní a svůdná. INSPIRUJ SE
Vyrob si sama! Džínovina na každý den
Návod na roztrhané džíny
Doma.cz: Najděte pravé džíny pro svou postavu! Úzké nebo rovné?


Džíska je v podstatě univerzální kousek, který můžeš vzít k čemukoli. Jedinou výjimkou jsou dříny a džínové kousky ve stejné barvě. Od hlavy až k patě v "dělnické" modré bys působila divně a dost lacině.


Jakou kombinací naopak zaručeně zaboduješ? Džíska vypadá hodně působivě přes romantické bílé šaty, klidně krajkové nebo volánkové. Můžeš k nim vzít slamák, praktické psaníčko, ani sluneční brýle ještě neodkládej. Na nohy nazuj lodičky, baleríny nebo letní kozačky.


Trend celerit: Džínová bundička přes šaty - 12
(Foto: isifa.com)


Vypadá dobře i přes dlouhé barevné šaty. U této kombinace si ohlídej, aby další doplňky s oblečením dobře ladily. Ať nevypadáš jako barevný papoušek.


Trend celerit: Džínová bundička přes šaty - 16
(Foto: isifa.com)


Pokud ráda vybočuješ, neboj se sáhnout po nějakém extravagantnějším kousku, který tvůj outfit oživí. Co třeba lesklý saténový materiál, obří klobouk, nebo metalické tenisky?

 

Trend celerit: Džínová bundička přes šaty - 1
(Foto: isifa.com)

 

Fantazii se meze nekladou. Nepřeháněj to ale. Výrazný doplněk už si žádá střídmější zbytek outfitu.


Další inspiraci najdeš v následující galerii.
 

Fotogalerie

1 / 23 Otevřít fotogalerii8 hlasů
Vaše hodnocení