Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Matné, metalické, s hologramovým efektem, nebo rudá klasika? Jaké barvy letos rozhodně na rtech vyzkoušet?

Hledáš rtěnku, která ti sedne? Víme, které barvy rtům letos lichotí nejvíc

Street Modelky: Účes z 1. dílu
zdroj: Honza Kořínek Street Modelky: Účes z 1. dílu
aktualizováno 24.04.2018, 00:12 | 24.04.2018, 00:12 | Krásná.cz

Matné, metalické, s hologramovým efektem, nebo rudá klasika? Jaké barvy letos rozhodně na rtech vyzkoušet?

Která z nás si ráda nelíčí rty. Jenže aby výsledný efekt nebyl spíš k smíchu, chce to dodržet pár pravidel.

 

Zdravé rty, krásné rty

 

Než své rty zvýrazníš barvou, mysli na to, aby byly dokonale zdravé hladké, bez šupinek - jen na takových vypadá rtěnka skutečně dobře. Některé lesky a rtěnky ale bohužel rty spíše vysušší, proto v drogerii dobře vybírej a sleduj složení.

 

"Podle mě je volbou, se kterou se nikdy nespletete, kvalitní, klasická krémová rtěnka, která je pro rty i příjemně hydratační," radí Pavel Kortan, vizážista a make-up artist značky Korff Milano.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Matné tekuté rtěnky: Mají styl, když neděláš tyhle zásadní chyby
5 jarních kosmetických must have pro tvář i tělo
Než se necháš tetovat, musíš vědět TOHLE

 

Vsaď na plnost

 

Jen plné rty působí svůdně a lákají k polibku. Proto při líčení mysli na následující trik vizážistů. "Vždy jeďte o malinko výše nad samotnou konturou rtů, jinak si rty zbytečně opticky zmenšíte, a to by byla škoda," radí Pavel Kortan.

 

 

Podle posledních trendů

 

Pro milovnice stylu máme tip i na dvě slušivé barvy, které vévodí trendům tohoto roku. Jednou z nich je ferrari červená, druhou pak šťavnatá oražová, připomínající až barvu kečupu.

 

Street Modelky: Účes z 1. dílu
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

 

Přesně takový odstín zvolil Pavel Kortan i při líčení studentky Anežky, hvězdy prvního dílu nového on-linového pořadu Street modelky. Na její kompletní proměnu se můžeš podívat tady.

 

O čem pořad je?

 

Tým profesionálů vybere v ulicích hlavního města náhodnou kolemjdoucí a během krátké doby ji nalíčí, učeše a vytvoří styling tak, aby vypadala na finální fotce jako profesionální modelka. „Baví mě pořady, kde se pracuje s lidmi z ulice a můžeme je tak překvapit, vytvořit jim zážitek. Celkově mě baví ta myšlenka, že ukážeme ženám, že můžou vypadat jako modelky. Stačí pár pomocníků a jsou někde úplně jinde,“ říká o pořadu Street modelky jeho moderátorka Zorka Hejdová.

 

Nový pořad sleduj každý čtvrtek na Nova Plus.0 hlasů
Vaše hodnocení