Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Není ničím nezvyklým, že celebrity diktují módní trendy. Momentálně jsou ve světě hitem náramky. Čím více, tím lépe! A pokud doplněk nese i nějaké to poselství, mánie je na světě.

Hvězdy milují tyto náramky: Buď trendy jako Shakira či Kardashianky!

Shakira
zdroj: Archiv firem Shakira
aktualizováno 22.11.2013, 00:00 | 22.11.2013, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Není ničím nezvyklým, že celebrity diktují módní trendy. Momentálně jsou ve světě hitem náramky. Čím více, tím lépe! A pokud doplněk nese i nějaké to poselství, mánie je na světě.

Zapomeň na červené kabala náramky, s nimiž začala Madonna a postupně na ně namotala polovinu Hollywoodu. Pozor, na světě je jakýsi "upgrade" této módní vlny. Náramky se symbolem nekonečna nebo kříže.

 

S celebritami, které jsou zatíženy na náramky s kříži - Cross bracelets - jakoby se roztrhl pytel. Není ničím výjimečným vidět rappera Kanye Westa ověnčeného různobarevnými náramky stejně jako novopečenou maminku Shakiru. V čechách si v nich libuje třeba módní ikona Dara Rolins.

 

Náramek s křížem
(Foto: Archiv firem)


Ne, nenosí je jen něžné pohlaví. Stylové náramky jsou unisex, takže je klidně můžeš věnovat i své polovičce. Není tajemstvím, že poté, co je manželka fotbalové hvězdy Sergia Ramose darovala svému milovanému, zbláznilo se do nich celé mužstvo Realu Madrid!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nauč se správně nosit a kombinovat šperky
Náramková exkurze: Co právě teď frčí?
Chceš sex? Ukaž to náramkem!


Bez Crossu ani na krok

 

Kourtney Kardashian, Kanye West a mnozí další rozpoutali ve světě módy a doplňků hotové šílenství! Barevné kříže zdobící levé zápěstí celebrit zaplavily internet, každý správný hipster nebo fashion nadšenec už drží krok a má ho taky.


Pokud by sis myslela, že jde jen o výstřelek s módním podtónem, mýlíš se. Náramek připomínající růženec nese kromě ochrany před uřknutím i poselství - víru v lásku, sama sebe, přátelství, prostě cokoli, s čím se ztotožníš.12 hlasů
Vaše hodnocení