Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Někteří rodiče nechtějí o tetování ani slyšet. Pokud je ti to povědomé, pak jistě víš, že není lehké, aby rodiče změnili názor. Jedině, že bys velký motiv přes celou ruku vyměnila za drobné tetování, které je trendy, ale zároveň si ho skoro nikdo ...

INSPIRACE: Malé tetování, za které tě mamka nezabije!

Tetování
zdroj: Thinkstockphotos Tetování
aktualizováno 24.11.2017, 00:13 | 24.11.2017, 00:13 | Krásná.cz

Někteří rodiče nechtějí o tetování ani slyšet. Pokud je ti to povědomé, pak jistě víš, že není lehké, aby rodiče změnili názor. Jedině, že bys velký motiv přes celou ruku vyměnila za drobné tetování, které je trendy, ale zároveň si ho skoro nikdo nevšimne.

Věděla jsi, že Kendall Jenner si jako své první tetování zvolila malinkou černou tečku? Možná jí rodiče také nechtěli povolit něco většího, nebo věděla, že drobné motivy patří mezi stylovou záležitost, která nikdy nevyjde z módy.

 

Malé tetování - 10
(Foto: Instagram)

 

Malé tetování - 12
(Foto: Instagram)

 

Inspiruj se Kendall a vyber si tetování, které můžeš s trochou snahy kdykoliv skrýt, ale zároveň bude tvou nedílnou součástí. Ať už zvolíš minimalistické čárky, šípy, květiny nebo planetky, nikdy neuděláš krok vedle. Navíc tyto motivy jsou tak rozkošné, že ti je schválí i rodiče.


ČTĚTE TAKÉ:

Tetování pro stydlivky aneb Podlehni kouzlu BÍLÉHO TETOVÁNÍ
TEST: Měla by sis nechat udělat TETOVÁNÍ?
Chceš TETOVÁNÍ? Víme, jak na to připravit RODIČE!

 

Malé tetování - 13
(Foto: Instagram)

 

Další inspiraci nalezneš v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii1 hlasů
Vaše hodnocení