Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hledáš originální look na nadcházející jarní sezónu? Inspiruj se v městě nových trendů a prohlédni si tipy na přirozené i extravagantní líčení z Fashion Weeku z New Yorku.

Inspiruj se módou a líčením z New Yorku

Fashion trendy: Fashion Week - 10
zdroj: Archiv firem Fashion trendy: Fashion Week - 10
aktualizováno 08.12.2012, 00:00 | 08.12.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Hledáš originální look na nadcházející jarní sezónu? Inspiruj se v městě nových trendů a prohlédni si tipy na přirozené i extravagantní líčení z Fashion Weeku z New Yorku.

Inovativní oděv spojený s trendy líčením tě promění v jemnou a křehkou dívku nebo nespoutanou krásku ze špičkových přehlídkových mol. Žádný kluk neodolá.

 

Přehlídka Fashion Week 2012 v New Yorku, která se uskutečnila 6. – 13. září 2012, představila nejnovější trendy ze světa módy a líčení na jaro 2013. Návrháři se předháněli v uvádění svých inovativních kolekcí. Líčení zajistila značka Maybelline. Podívej se na malou ochutnávku trendů!

 

Dekorativní kosmetika
(Foto: Archiv firem)

 

Objev svou pravou osobnost! Prohlédni si následujících jedenáct looků z New Yorku, vyber si své favority a vyzkoušej si je na vlastní kůži. Staneš se neodolatelnou kráskou a uměleckým dílem jako modelky na světových molech, kde představily jednotlivé trendy světoznámé značky.


Cushnie et Ochs

 

Fashion trendy: Fashion Week - 8
(Foto: Archiv firem)

 

Chceš-li dosáhnout svůdně elegantního asijského vzhledu, inspiruj se lookem Cushnie et Ochs. Dokonalého efektu dosáhneš, pokud sjednotíš tvář lehkým Affinitone make-upem, oči zdůrazníš řasenkou Volum´ Express The Falsies a ústa rtěnkou Color Sensatonal.


Lacoste

 

Fashion trendy: Fashion Week - 5
(Foto: Archiv firem)

 

Přirozeně krásná budeš díky Dream Fresh BB krému, se kterým dosáhneš bleskově bezchybné pleti. Osobnost zdůrazní řasenka Colossal Volum Express a Great Lash. Nehty dotvoříš jedním z odstínů laků Colorama od Maybelline.

 

Mara Hofmann

 

Fashion trendy: Fashion Week - 4
(Foto: Archiv firem)

 

Nespoutanou hollywoodskou hvězdou se staneš díky looku Mara Hofmann. Jemné oční stíny Color Tattoo doplní výrazná rtěnka Color Sensational od Maybelline. Rafinované spojení elegance a svůdnosti si ihned zamiluješ.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Trendy zimní look: Tipy na dokonalé líčení
Líčení, které odolá i v dešti
Tipy pro skvělé plesové líčení

 

Victoria Beckham

 

Fashion trendy: Fashion Week - 2
(Foto: Archiv firem)

 

Krása se skrývá v jednoduchosti. Tímto pravidlem se zajisté inspiroval look od Victorie Beckham, který decentně zvýrazňuje oči řasenkou Great Lash a očními stíny Color Tattoo od Maybelline.


DKNY

 

Fashion trendy: Fashion Week - 6
(Foto: Archiv firem)

 

Kouzelně jemného přirozeného vzhledu dosáhneš použitím multifunkčního dream Fresh BB krému, který pleť dokonale sjednotí a přitom zakryje nedokonalosti. Oči jednoduše zvýrazní řasenka Maybelline.


Custo Barcelona

 

Fashion trendy: Fashion Week - 7
(Foto: Archiv firem)

 

Přirozenou podobu získáš s jemným odstínem BB krému a světlým odstínem očních stínů Color Tattoo od Maybelline.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Doma.cz radí:

Podzimní líčení: 6 nejlepších trendů pro chladnou sezónu
Pozor na totální trapasy v líčení: Tohle muži nesnášejí!


Wes Gordon

 

Fashion trendy: Fashion Week - 1
(Foto: Archiv firem)

 

Pokud se chceš stát osudovou ženou, zvol si look od Wes Gordon. Pro jeho tvorbu ti postačí oční linky Maybelline a řasenka Illegal Length.


Carlos Miele

 

Fashion trendy: Fashion Week - 9
(Foto: Archiv firem)

 

Kráskou všech bulvárů se staneš s lookem Carlos Miele. Neodolatelná barva Color Sensational promění tvá ústa v umělecké dílo, které potom dotvoří dlouhotrvající stíny Color Tattoo.

 

Betsey Johnson

 

Fashion trendy: Fashion Week - 11
(Foto: Archiv firem)

 

Fashion trendy: Fashion Week - 12
(Foto: Archiv firem)

 

Královnou každé párty budeš díky extravagantnímu looku Betsey Johnson. Dosáhneš ho pomocí očních stínů Color Tattoo a výraznému odstínu rtěnky Color Sensational od Maybelline.


Bibhu Mohapatra

 

Fashion trendy: Fashion Week - 13
(Foto: Archiv firem)

 

Fashion trendy: Fashion Week - 14
(Foto: Archiv firem)

 

Ledově oslnivou upírkou se staneš s lookem od Bibhu Mohapatra. Postačí ti nanést na oči kombinaci očních stínů Maybelline a k tomu rtěnku Color Sesnational. Budeš dráždivě tajemná.

 

Rachel Zoe

 

Intelektuální divou se v mžiku staneš díky kombinaci očních stínů Color Tattoo a barevných laků Colorama. Decentní look Rachel Zoe zdůrazní tvou vnitřní krásu.

 

Fashion trendy: Fashion Week - 3
(Foto: Archiv firem)



5 hlasů
Vaše hodnocení