Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Denně se slečny ptají, jak mít větší prsa. Co ale ty z nás, které mají jiný problém - mají hrudník dostačující, ale zdá se jim to příliš? Pojď se s námi podívat na pár rad, které by ti mohly pomoci.

Jak opticky zmenšit poprsí

Velká prsa
zdroj: Thinkstockphotos Velká prsa
aktualizováno 09.05.2017, 00:32 | 09.05.2017, 00:32 | Krásná.cz/Mersmerize

Denně se slečny ptají, jak mít větší prsa. Co ale ty z nás, které mají jiný problém - mají hrudník dostačující, ale zdá se jim to příliš? Pojď se s námi podívat na pár rad, které by ti mohly pomoci.

Je velká spousta článků, kde se můžeš dozvědět o tom, jak zvětšit své poprsí, opticky ho vylepšit, aby to vypadalo, že nemáš jedničky, ale přinejmenším dvojky. Taky se pořád píše o tom, že nemáš být smutná, když tě příroda zrovna dvakrát neobdarovala. Už ne tak často se píše i o naprosto opačném problému, který přesto postihuje spoustu dívek a žen, kterým se jejich tělo (nebo právě určitá proporce) nelíbí a chtějí na tom být jinak.

Je fakt, že chceme to, co nemáme – brunety chtějí být blondýnami, dívky s malými prsy chtějí mít čtyřky a holky, které mají skutečně co dát do podprsenky, chtějí zase být trošku méně "vybavené“. Bohužel, ne vždy si můžem vybrat a ne vždy se snadno napravuje nebo vylepšuje to, co nám příroda nadělila. I tak to ale vždycky jde trošku upravit, alespoň opticky. A to se týká i tvého poprsí.

 

Velká prsa
Správná podprsenka je důležitá, prsa ti nesmí vypadávat. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Správná podprsenka 

Ano, ta dělá doopravdy hodně, a proto je důležité vybrat si mezi všemi těmi velikostmi a podprsenkami správně. Nejlepší je volit podprsenku s kosticemi, protože ta prsa podepře a zpevní, což je u větších prsou potřeba. Skvělá jsou také širší ramínka, protože ta lépe drží tvar, a pokud jsi obdařená více, nebudou se ti tolik zařezávat do ramen jako ramínka klasická.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Rakovina prsu útočí a nevybírá si: Nespoléhej na své mládí!
Proč je super nemít velká prsa
Jak svůdně obléknout malá prsa

V kamenných obchodech i v e-shopech můžeš najít velký výběr zmenšovacích podprsenek, které jsou určeny přímo pro větší prsa, a tedy jsou i vhodnější než ty ostatní. Každopádně pokud se ti nelíbí nebo ti nesedí, nemusíš si s tím lámat hlavu, budou ti stačit i ty "nespeciální", které seženeš takřka všude, stačí si jen vybrat dobrou velikost, střih a i materiál.

Oblečení 

Když už máš vybrané spodní prádlo a vše je zpevněno dobrou podprsenkou, jdeme dál. Určitě už moc dobře víš, že černá barva umí pěkně zeštíhlovat a světlé barvy mohou naopak pořádně rozšiřovat. Proto je ideální horní část oblečení volit v tmavších barvách. Vyhni se také vodorovným pruhům, které ti pár kilo a tím pádem i velikost horních partií pořádně přidají.

 

Černá zeštíhluje
Chceš-li opticky zmenšit své poprsí, vsaď na černou. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Ideální jsou na tričkách a halenkách výstřihy do V a zavinovací halenky. Snaž se to nepřehánět se vzory a motivy na oblečení. Mnohem lepší jsou ty decentnější a nenápadnější.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
8 věcí, které byste neměly dělat bez podprsenky
Sexy prádélko: Jaké novinky přinese jaro?

Tvůj pocit 


Často vídám, že se za svá prsa stydí slečny, které k tomu vlastně vůbec nemají důvod. Mají velikost podprsenky jako každá třetí žena, ale stydí se to ukázat na veřejnosti, protože se tak prostě cítí špatně. Asi nejlepší rada je se s tím začít smiřovat a najít v tom i určitý klad. Stačí se podívat na články, které se týkají prsou a najdeš tam desítky holek, které si stěžují na plochý hrudník a jsou z toho nešťastné.

Je nutné uvědomit si, že spoustu věcí ovlivnit nemůžeš a že je zbytečné být kvůli svému tělu nešťastná. Naopak - nauč se s tím žít a buď na svoje tělo pyšná, jiné jen tak nedostaneš!11 hlasů
Vaše hodnocení