Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

O tom, jak se učesat do tanečních jsme toho už napsali spoustu. Teď pro tebe máme tipy na jednoduché líčení, ve kterém budeš rozhodně za hvězdu!

Jak se nalíčit do tanečních, abys zazářila?

Vložit video na:

aktualizováno 29.11.2014, 00:06 | 29.11.2014, 00:06 | krasna.cz/kik

O tom, jak se učesat do tanečních jsme toho už napsali spoustu. Teď pro tebe máme tipy na jednoduché líčení, ve kterém budeš rozhodně za hvězdu!

Chceš v tanečních zaujmout a být středem pozornosti? Vyzkoušej originální a přesto jednoduché líčení, se kterým se proměníš v královnu celého sálu. Tvůj taneční partner pak bude náležitě hrdý! Máš tak možnost udělat dojem na nějakého fešáka a vytáhnout se před holkama!


Zkus líčení podle našeho videonávodu a za pár minut vykouzlíš své nové já. Než začneš s líčením, je dobré obličej řádně očistit a nanést hydratační krém. Make-up pak bude dobře držet. Potom přejdi k podkladové bázi. „ Jako základ líčení, použijeme bezbarvou bázi pod make-up. Ten nám zafixuje make-up, aby nám vydržel celý večer,“ radí kosmetička Gabriela Haluzová ze salónu Avenue.


Bázi nech zaschnout a pokračuj s make-upem. Gabriela radí použít pod oči a na vnitřní strany obličeje světlejší make-up, po bocích tmavší, hezky ti to vystínuje a zkoriguje obličej. Pak nanes lehkou vrstvu pudru, ten zafixuje líčení. „ Korektorem si zakryjeme místa, která jsou problematická a jdou vidět přes make-up a znovu zapudrujeme,“ radí Gabriela.


ČTĚTE TAKÉ:
Jak si udělat rychlý a přitom perfektní účes do tanečních? Koukni na videonávody!
Jak se líčit, když máš chřipku?
Desetiminutový make-up: Hvězdné líčení pomocí samolepek krok za krokem
DOMA:
  Pleť ve stresu, jak ji hýčkat?


Jako základ použij jemný neutrální stín. Třeba tělový. „ Tmavě modrou naneseme pod oko i na horní víčko, kde uděláme takové véčko. Líčíme jenom pohyblivé víčko, to si orámujeme a víčko vybarvíme,“ radí Gabriela. Postupně víčko vybarvuj a tmavou barvu nanášej až do ztracena. Dej si záležet na tom, aby byl přechod opravdu plynulý a tmavý stín jsi důkladně vyhladila do ztracena.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii


Řasenku nanášej ve dvou vrstvách. Nejprve první, tu nech zaschnout a potom teprve druhou. Řasy budou krásně prodloužené. Pak už stačí jen nanést lesk nebo rtěnku. Obojí nanášíme opět ve dvou vrstvách. První nám orámuje a vybarví rty, ta druhá už doladí případné nedostatky a rty skvěle zvýrazní a ohraničí.


Do kabelky si pak sbal už jen pudr a rtěnku, abys mohla případně obličej lehce přetřít a doladit nedostatky. Jinak by ti ale měl dokonalý make-up vydržet po celou dobu. S pudrem šetři, vysušuje pokožku a měla bys pak na sobě ošklivé šupinky.
 6 hlasů
Vaše hodnocení