Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Taneční už jsou v plném proudu. Chceš být na lekce pořádná kočka a už tě nenapadá, jak oživit svůj outfit a co se sebou? Zkus dva účesy, které jsme pro tebe vybrali!

Jak si udělat rychlý a přitom perfektní účes do tanečních? Koukni na videonávody!

taneční
zdroj: Thinkstockphotos taneční
aktualizováno 10.10.2013, 00:00 | 10.10.2013, 00:00 | krasna.cz/kik

Taneční už jsou v plném proudu. Chceš být na lekce pořádná kočka a už tě nenapadá, jak oživit svůj outfit a co se sebou? Zkus dva účesy, které jsme pro tebe vybrali!

V tanečních chce být každá slečna krásná. Luxusní šatičky však schováváme na prodlouženou nebo závěrečnou. Jak oživit svůj vzhled na obyčejné hodiny? Zkusit to můžeš neobyčejným líčením a nebo naopak hezkým účesem! Máme pro tebe dva tipy na senza účes!


Není culík jako culík, zkus ten náš!


Tenhle culík je jednoduchý a češe se podobně jako obyčejný. Rozdíl je v tom, že ho lehce natupíruješ a gumičku zakryješ pramenem svých vlasů. Vypadá to elegantně a přitom ti účes zabere jen pár minut. A jak na to?

 

 

„ Když děláme tento účes, začnete mytím hlavy a vysušíme ji do objemu, aby se vlasy lépe zpracovávaly,“ radí Christopher Orttega, kadeřník ze salónu Avenue. Vlasy učeš do hladka a lehce přelakuj. Zagumičkuj a pomocí hřebene a laku na vlasy je učeš do objemu.


„ Tenhle typ lehkého účesu se hodí spíše pro hustější vlasy. Culík bude víc plný,“ dodává. Vezmi spodní pramen vlasu a omotej ho kolem gumičky. Pak ho pinetkou připni k hlavě, sponka by měla být nejlépe v barvě tvých vlasů, aby nebyla vidět.


V zrcadle zkontroluj, jak culík vypadá a už jenom uprav konečný vzhled. Neboj se ho pořádně natupírovat. Konečky pak můžeš přejet žehličkou, aby byl culík rovný a krásný účes je na světě za pár minut!

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii


ČTĚTE TAKÉ:
Co si učesat do tanečních? Zkus rybí cop!
Mista radí: Jak správně pečovat o jemné vlasy?
Test kosmetiky na akné: Vyzraje na nedokonalosti a vyrážky?
DOMA:
Zdravé vlasy: gumičky a hřebeny, které o ně pečují

 

Sexy vlny, které sepneš nebo necháš tak!Učesat si můžeš třeba i sexy vlny pomocí žehličky. Vlasy si pořádně rozčesej a klidně narovnej žehličkou, budou se ti mnohem lépe upravovat. Nezapomínej na to, že vlas musí být úplně suchý, jinak bys ho spálila.


„ S vlnami začínáme od spodu a postupujeme nahoru. Pokud bereme prameny z pravé strany od pěšinky, vlníme lokny směrem vpravo. U levé strany naopak. Budou vypadat přirozeněji a mnohem krásněji,“ radí Christopher.


Navlněnou hřívu promni prsty a nastříkej lakem na vlasy. Jednotlivé prameny rozděl, aby vypadal účes mnohem přirozeněji. Můžeš si nechat obyčejné vlny nebo vzít prameny z boku hlavy a sepnout je.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 5 hlasů
Vaše hodnocení