Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Akné je problém, který musí řešit nejen pubertální mládež, ale mnoho jedinců ho řeší i v dospělosti. Přináší s sebou mindráky a nízké sebevědomí. Na internetu ovšem koluje nesčetně mnoho videí, na kterých různé dívky, dělají s make-upem hotové záz...

Jak vyzrát nad akné? Tři videa, která tě to snadno naučí!

Akné - 3
zdroj: Thinkstockphotos Akné - 3
aktualizováno 02.01.2017, 00:42 | 02.01.2017, 00:42 | krasna.cz/roh

Akné je problém, který musí řešit nejen pubertální mládež, ale mnoho jedinců ho řeší i v dospělosti. Přináší s sebou mindráky a nízké sebevědomí. Na internetu ovšem koluje nesčetně mnoho videí, na kterých různé dívky, dělají s make-upem hotové zázraky.

Stačí si nacvičit tu správnou techniku a používat dobré kosmetické přípravky a pod kosmetickými štětci mizí nevzhledné boláčky a zarudlá kůže. Z dívky, která bez make-upu nechce vyjít z domu, protože si připadá hůř než nahá se náhle stává hotová krasavice!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se nalíčit do tanečních, abys zazářila?

Desetiminutový make-up: Hvězdné líčení pomocí samolepek krok za krokem

Předtím, než si koupíš parfém, přemýšlej!

 

Možná, že máš podobný problém a s tímto nepříjemným kožním onemocněním sama bojuješ. Rady děvčat by ti mohly pomoci cítit se krásnější. Make-up tu není proto aby tvář zakrýval, ale aby ti pomohl zvýraznit přirozené rysy tvého obličeje.

 

 

 

 

 

 

 

 4 hlasů
Vaše hodnocení