Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Objevil se na tvém obličeji ošklivý pupínek, který na sebe strhává pozornost? Nepropadej panice! Známe jednoduchý způsob, jak pupínek zamaskovat tak, aby si ho nikdo nevšiml. Světe div se, celé kouzlo ti zabere pouze dvě minuty.

Jak zamaskovat NEJVĚTŠÍ PUPÍNEK? Zvládneš to za dvě minuty

Akné
zdroj: Thinkstockphotos Akné
aktualizováno 01.02.2018, 16:56 | 01.02.2018, 16:56 | Krásná.cz

Objevil se na tvém obličeji ošklivý pupínek, který na sebe strhává pozornost? Nepropadej panice! Známe jednoduchý způsob, jak pupínek zamaskovat tak, aby si ho nikdo nevšiml. Světe div se, celé kouzlo ti zabere pouze dvě minuty.

Většinou se tento druh pupínku objeví ve chvíli, kdy nás čeká nějaká důležitá akce nebo rande. Mnoho holek se rozhodne, že pupínek vymáčkne a následně přetře korektorem. To je ale chybný krok, na který bys mohla ošklivě doplatit. Pupínek by sice vybouchnul jako sopka, ale to neznamená, že by se po něm slehla zem. Naopak kráter sopky by nadále "zdobil" tvou pleť. Raději vsaď na kvalitní krytí, které ti zaručí, že se o pupínku nikdo nedozví.

 


Stačí, když si osvojíš tři základní kroky, které ti s krytím pomohou.


1. LEDUJ


První krok je možná překvapivý, ale o to více účinný. Do papírové utěrky zabal kostku ledu, kterou následně přilož na postižené místo. Led zklidní pupínek a odstraní okolní otok. Leduj přibližně minutu, během které si dej pozor na to, aby led neopustil papírovou utěrku. V případě, že by k tomu došlo, led by pravděpodobně podráždil citlivé místo.

 


2. APLIKUJ ZELENÝ KOREKTOR


Díky, díky a ještě jednou díky! Děkujeme tomu, kdo vymyslel zelený korektor. Tahle šikovná věcička není žádnou rychlokvaškou mezi korektory, ale naopak stabilní pomůckou všech vizážistů. Zelená barva dokáže pupínek krásně zamaskovat a pomůže i okolním místům. Nejdříve ho použij do středu pupínku, teprve následně ho rozetři okolo celého pupínku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rozšířené póry, červené žilky, akné: Zbav se nejčastějších vad na kráse
TESTUJEME: Co skutečně funguje na akné? 14 SOS PŘÍPRAVKŮ PROVĚŘENO
Nepodceňuj AKNÉ! Může být předzvěstí zdravotních problémů


3. APLIKUJ KLASICKÝ KOREKTOR


Teď už stačí, když pupínek potřeš klasickým korektorem, který vyhovuje tvé pleti. Doporučujeme ti, abys používala o odstín světlejší korektor, který místo zesvětlí a projasní. Vše krásně zafixuj transparentním pudrem, který zajistí, že korektor nebude cestovat z místa na místo. Voilá! Po pupínku nejsou ani památky.

 

Celý návod krok za krokem najdeš v tomto videu od Seventeen.com.

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení