Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Chceš být v létě in? Zkus lehké a trendy doplňky z korku! Boty, opasky, ale i kabelky či bižuterie v duchu přírody frčí.

Korková móda: bio trend léta

Korková móda
zdroj: Archiv firem Korková móda
aktualizováno 14.07.2012, 00:45 | 14.07.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Chceš být v létě in? Zkus lehké a trendy doplňky z korku! Boty, opasky, ale i kabelky či bižuterie v duchu přírody frčí.

Letní, přírodní, trendy, a navíc šetrný k přírodě a životnímu prostředí. Takový je korek.Korek je mimořádně oblíbený, přírodní a lehký materiál. Jako sezónní doplněk či módní vychytávka působí mimořádně efektně!

 

Vyzkoušej kromě bot, sandálků či flip-flop s korkovou podrážkou i jiné doplňky. Například korkovou kabelku, pásek, či náušnice nebo jiné korkové ozdoby. Léto je na "eko-módu" přímo stvořené.

 

Korková móda
Zleva: boty na podpatku: Mango, kabelka: CAMM Hill, opasky: Cliff, náušnice sashe.sk, žluté sandály: topankovo.sk (Foto: myzeny.sk)

 

Pokud jsi kreativní, můžeš si doplňky a originální šperky vyrobit i sama doma. Například zátky do vinných lahví mohou být inspirativním materiálem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pastelové doplňky, skvělá volba pro romantičky
Nejkrásnější doplňky pro tvůj letní outfit
Vylaď outfit: Trendy doplňky léta

 

Korková móda
Zleva: Boty Pepe Jeans a EdHardy, fashiondays.sk (Foto: Archiv firem)

 

Jak korek kombinovat?

 

Tím, že tento přírodní materiál je mimořádně barevně univerzální, vynikne vedle něj téměř každý odstín. Sluší mu i kombinace s pletenými materiály. Je výborně kombinovatelný, a na léto tak velmi vhodný.5 hlasů
Vaše hodnocení